Kaspars Jākobsons - Īrnieks

Kaspars Jākobsons (09.03.77 ) īrnieks ziķeris! Uzgriež elektrību 1600 kw dažos mēnešos! Solās jau gan nomaksāt... dienu no dienas. Un tad, kad uz zvaniem vairs neatbild- ziniet aizmucis! Varat nepiekāpīgi mēģināt sazvanīt un jautāt: kā tad tā? Tu tak goda vīrs, logu firmas VEKKA direktoris, tētuks - piemērs 5 bērniem- oi, bet labāk nezvaniet-jo nakui pasūtīs.
Nu nav naudiņas direktorim, lai laikā veiktu īres maksājumus un samaksātu par elektrību! Un jāskrien viņam ātri uz nākošo dzīvokli, tāpēc arī bardaku atstāj... Vienvārdsakot- aptašķīts ir viss! Un jums atkal darbiņš!- kādam tak jāsatīra...
Šis stāsts ir no manas personīgās pieredzes.

R

H HA 26.08.2011

hi hi hi

A Alla 26.08.2011

Vistrakaak iskatās tā sapeleejusii svietmaize, kura pielipuse pie sienas.

T Tāir 26.08.2011

Un kur noliktais klucis istabas vidū?

E es 27.08.2011

nu ziniet!!! cukas paliek cukas! interesanti cik vinam ta sieviete tiiriiga ir es varu iedonaties! pretiigi.pate dzivokli ireju un man ir bijusi tadi gadijumi nju cilveki jau sevi parada laikam no labakas puses :D pectam vinjiem laikam patikami ka uz ielas ar pirkstiem radis pec vel paris dzivokliem! un sieviete ir CUKA CUKA CUKA KURA PATE SMIRD UN PA SUDIEM PATIIK VARTITIES! FUJ

S Sūdzībasautorei 27.08.2011

Gribēji uzvārīties, bet sanāca otrādi! Visus spekulantus, augļotājus, krāpniekus, zagļus vajag kā Staļina laikā-pie sienas!

S staļinabrālim 27.08.2011

Laikam jau bračkam nepieder ne stūrītis, ne būda, ja iedomājas, ka izremontējot un ielaižot īrnieku var kaut ko pelnīt... 5 gadu laikā var atgūt ieguldītos līdzekļus. Tad viss jau ir apdračīts un jāremontē atkal!

S staļinamarmazoburtu 27.08.2011

Jā, jā, visus apšaut un staigāt noplīsušās pufaikās ar utu ceļiem gar miskastēm :)))

S Staļinabrālis 27.08.2011

Runa ir par tiem, kuri ar ne pārāk likumīgām metodēm sagrāba desmitiem dzīvokļu, un nu uz līdzcilvēku rēķina grib iedzīvoties. Rīgā daži ļautiņi šadi nopelna mēnesī pat vairāk nekā tīkstoš Ls, nesamaksājot valstij ne santīmu.Tādēl jau es un man līdzīgie tavus sugas brāļus pie savām būdām nelaiž pat šāviena attālumā, bail, ka nenoprihvatizē!

S staļinabrālim 28.08.2011

Tikai šis nebūs tas gadījums, kad dzīvoklis būtu nelikumīgām metodēm iegādāts. Visus nevar mest pār vienu kārti.

A Atklāti 01.09.2011

nu un tad, cik glupi ko tādu publicēt!

G glupi 02.09.2011

Glupi ir tam, kas dzīvo kā cūkmens ! Tam, kam jāšķūrē pēc tādiem ļimpampiņiem, nemaz nav glupi. Tikai neaizmirstiet kakātāji, ka pašiem turpat vien, tajā vidē jāgrozās.
Nekur no sevis jau neaizbēgsiet...

E Evija 19.09.2011

Ne visi ir sagrābušies entos dzīvokļus lai uz viņiem kaut kādā veidā uzvārītos vai nopelnītu. Mans brālis aizbrauca uz ārzemēm un lai dzīvoklis nepaliktu tukš un apkures sistēma neaizsaltu, jo dzīvoklī ir autonomā apkure, dzīvokli izīrēja par komunālajiem maksājumiem, neko neprasot uz virsu. Kaut ko tādu no Kaspara un Viktorijas Jākobsoniem nebiju gaidījusi. Tā pat atstāja lielu pzrādu, ārprātīgu netīrību un piedevām vēl paņēma līdzi sev nepiederošo sadzīves tehniku!
Zaglis un krāpnieks- cepuri nost. Pat ūdens skaitītāju mēģinot saspiest un tādā veidā apstādināt- tika sabojāts, nerunājot jau par visu pārējo- vienkārši trūkst vārdu! Lūk tādam laikam ir jābūt "kārtīgam, rūpīgam" 5 bērnu tēvam!

E Evija 19.09.2011

Jākobsonu ģimenes atstātā dāvana.

E enya 20.09.2011

labi, ka pabridinaajaat. vajadzetu izveidod irnieku retingus, lai potencialie iziretaji butu lietas kursaa.

ceru, ka jums bija pienemsanas -nodosanas akts un irnieka pases kopija.

E Evija 20.09.2011

Nē, diemžēl nebija, bet iepriekšējam upurim gan viss ar papīriem bija kārtībā.!

M manzināmie 29.09.2011

Iesaku uzmanīties arī no šādiem īrniekiem :
Inga Prociva,
Vilnis Blaumanis, Jeļena Močāļina ( Liene),
Viktorija Močāļina .
Amelita Ansone ar 2 nepilngadīgiem bērniem ( "kristiete" svētulīga, nāk skatīties ar pieaugušu meitu Inesi Grīnbergu), nemaksā un vēl zog traukus un visas mēbeles. Bija tiesa)
Ilmārs Kadiķis un sieva Sandra Kadiķe ( ir arī dēls, meita un vedekla)
Salvandžeļus Kasparāvičs ( tumša paskata lietuvietis, kā dienvidnieks, ar sievieti un tumša paskata bērnu).
Ir vēl pa kādam, bet šie ir liepājnieki, kuri cenšas tikai tā- dzīvot uz citu rēķina.

V Vladimirs 09.10.2011

Es arī izīreju dzīvokli, no šadiem krāpniekiem izvairos ļoti vienkārši drošības nauda mana gadījumā 100 LVL un vairāk, skatoties kāds dzīvoklis cik kvm, kāds remonts, mēbeles utt + īres maksa tiek iekasēta par mēnesi uz priekšu, ja komunālie un īre netiek samaksāti 15 dienu laikā, metu arā no dzīvokļa nekāds pasakas neklausos un rītdienas samaksām neticus
Bet īnieki parsvarā ir( izņēmumi) pātiešam ir lielas cūkas vismaz visos manos gadījumos, un man ļoti žēl tos cilvēkus, kas izīre savus dzīvokļu ar kvalitātīvu remontu, jo tas viss tiek piedirsts un sabojāts, labāk ir neirēt un maksāt pašam komunālos!

V v 05.08.2016

Uzmanību visiem. SALVANDZELUS KASPARAVICS. Liepājnieks, dzimis 10.04.1974. Krāpnieks un zaglis. Neielaižaties NEKĀDĀS darīšanās ar viņu. Lai gan sākumā liekas lāga vīrs, pamanīsies jūs piečakarēt tik un tā. Aizņemas naudu, pazūd un neatdod. Nupat pamatīgi apzadzies Zviedrijā. Būvfirmai nozaga instrumentus lielos apmēros. Kā arī Zviedru koncernam Ericsson nozaga datoru ar slepenu un vērtīgu informāciju. Pašam viņam to nezinot, viņam jau draud 10 gadi cietumā!
Un Salvandzelus, ja šo lasi, sveiciens Tev no Valmieras! Tā kā būtu laiks atdot parādus un nozagtās mantas atgriezt likumīgajam īpašniekam!!!