www.sudzibas.lv KartridzuUzpilde.lv Nekvalitatīvi uzpildīti kārtridži

KartridzuUzpilde.lv - Nekvalitatīvi uzpildīti kārtridži

Ieteiktu nepildīt tur kārtridžus, jo:
1) Kad pirmo reizi uzpildīju kārtridzu pie viņiem, tas nedarbojās, devos ar to pašu kārtridžu pie viņiem otro reizi, tad viņi paziņoja ka viss OK, ieliku printerī, atkal nederbojas! Viņi paziņoja, lai aizvedot visu printeri pie viņiem, tad sataisīšot - tā arī darīju. Beidzot sataisīja! Problēma esot bijusi, ka viņiem piegādātājs piegādājis nekvalitatīvu pulveri!!! Mani izdevumi: par cik nedziivoju Rīgā, tad līdz Rīgai man ir 100km! Katrs brauciens 200 km (turp un atpakaļ) un x 3! 600 km!!!
2) izdrukāju 1147 lpp un kārtidžs beidzas, kaut gan vajadzēja izdrukāt 2100 lpp!!! Tātad atkal mani apčakarējuši! Nav piepildījuši!
3)Viņi nav PVN maksātāji! Uzpildes laiks ir apmeram pus diena nevis dažas minūtes, kā viņi reklamē!

A aija 16.10.2020

1. Uzpildes procesā tiek izmantoti augstākās kvalitātes un pārbaudīti materiāli, pastāvīgi tiek pievērsta uzmaniba kvalitātes kontrolei un izejmateriālu tirgus izmaiņām. Brāķa procents nav izslēdzams pilnībā gan ražošanas, gan cilvēcisku faktoru ietekmes rezultātā, taču brāķa procents ir maznozīmīgs un ar tendenci samazināties, patreiz runa varētu būt par 1-3%.
2. Katrā uzpildes ciklā tonera kārtridžs vai tintes kasete tiek piepidīta tieši tik, cik to paredz ražotājs. Norādītais kārtridža/kasetes resurss ir aptuvens rādītājs, jo ir noteikts par pamatu ņemot 5% lapas apdruku. Tas nozīmē, ka drukājot materiālu, kurā lapa ir vairāk noklāta ar toneri vai tinti, izdrukāto lapu skaits būs mazāks. Piemēram, standrata līgumam lapas aizpildījums ir 25-30%, drukājot a4 fotogrāfiju pa visu lapu, tie būs visi 100%.
3. Uzpildes laiks ir ap 15 minūtēm, taču kartridži tiek uzpildīti rindas kārtībā, ne vienmēr sevisa meistars ir bŗivs tieši tajā momentā, kad klients ir ieradies, par gaidīšanas laiku klients tiek informēts pie kārtridža nodošanas servisā un izdara izvēli - uzgaidīt, atgriezties pēc sava kārtridža vēlāk vai izvēlēties kādu no piedāvātajām piegādes iespējām - pakomāts, kurjers, degvielas uzpildes stacija, Latvijas Pasta nodaļa.