www.sudzibas.lv kartridzuuzpilde.lv Matīsa ielā Sūdzība par kartridzuuzpilde.lv

kartridzuuzpilde.lv Matīsa ielā - Sūdzība par kartridzuuzpilde.lv

Pirmo reizi veicu ierakstu šajā mājas lapā, lai silti rosinātu apmeklētājus uzmanīties no šī kārtridžu uzpildes centra Matīsa ielā. Pirms 2 nedēļām šeit aiznesu uzpildīt savu lāzerprintera toneri. Diemžēl vietā saņēmu toneri, kas nav mans (kas gan nebūtu problēma, ja labi strādātu) un kurš vispār nedarbojas. Vēl jo nepatīkamāk, ka rītā, kad šo faktu atklāju, man steidzami bija nepieciešams izprintēt lidojuma boarding pass. Tagad nākas pirkt jaunu toneri. Biju neuzmanīga un nepaskatījos, vai melnajā maisā labi sapakotais toneris ir tas pats, kuru biju devusi uzpildei. Mīļie lapas apmeklētāji, iesaku jums būt uzmanīgiem ar šo kompāniju!

Ar sveicieniem,
Zane

Z

K kreditorsPG 26.05.2014

Visi bomži - getļiņu toneru un tinšu lietotāji ir paši vainīgi, ka uzraujas uz visādām problēmām. Kvalitāte ir pieejama pērkot originālu preci.

A aija 16.10.2020

Ir izstrādāti un arvien uzlaboti augsti apkalpošanas standarti, darbinieki ir kvalificcēti un apmācīti kā rīkoties katrā situācijā, meklējot individuāli vispiemērotākos risinājumus. Atnesot uz uzpildi savu tonera kārtridā korpusu, klients vienmēr atpakaļ saņem uzpildītu tieši sevis atnesto kartrižu.
Gadījumos, kad korpuss ir nogājis savu resursu, tas nav piemērots atkārtotai uzpildei, jo nespēs nodrošināt augstu izdrukas kvalitāti nākamajā ciklā, klients par to tiek sākotnēji informēts un viņam tiek piedāvāta iespēja iegādāties jaunu, alternatīvo tonera kārtridžu vai arī dažiem modeliem pieejami būs arī atjaunoti oriģinālie korpusi.
Uzpildes procesā tiek izmantoti augstākās kvalitātes un pārbaudīti materiāli, pastāvīgi tiek pievērsta uzmaniba kvalitātes kontrolei un izejmateriālu tirgus izmaiņām. Brāķa procents nav izslēdzams pilnībā gan ražošanas, gan cilvēcisku faktoru ietekmes rezultātā, taču brāķa procents ir maznozīmīgs un ar tendenci samazināties, patreiz runa varētu būt par 1-3%.
Un vēl ir vērā ņemams faktors - ražotāji laiku pa laikam izlaisiti atjauninājumi, kas var liegt printerim nolasīt kārtridža čipu (ja printeris ir saslēgts tīklā un ir automātiski saņēmis update). Tādā gadījumā kārtridžs var neiet, taču nomainot čipu uz jaunākas versijas čipu, problēmu ar to nebūs - tā notiek salīdzinoši reti, jo pastāvīgi tiek sekots līdzi jaunākajām tirgus tendencēm un ražotāju izlaisitiem atjauninājumiem.

D Dzintra Persidska 02.07.2021

Nevajag aizvainot cilvēkus, tur tiešam strādā ļoti atsaucīgi darbinieki, es šo darbnīcu regulāri ,,apciemoju,, vairākus gadus, gan ziemā , gan vasarā. Tur strādā profesionāļi un ja kāds ir ir bijis neapmierināts, iesaku, pārbaudi, nesapņo, mēs visi kādreiz varam kļūdīties, esam taču cilvēki, ne viss ,,blondīnes,,
Paldies darbiniekiem par labu darbiņu un tā turpināt !