www.sudzibas.lv Kartinga nams xl Rīgā Trase ir ļoti briesmīga

Kartinga nams xl Rīgā - Trase ir ļoti briesmīga

Aizbraucam uz kartingu namu xl Rīgā. Trase ir ļoti bedraina un nelīdzena ir daudz plais grīda. Var redzēt ka sienas ir dauzīti caurumi. Elpot nav ko tur smird pēc izplūdes gāzēm. Nezinu ka var tur izturēt tie darbinieki kas strāda. Čeku arī neiedeva uz ķiveres un ej braukt. Vai vispār ir droši laist kartingus otra stāva tik veca ēka. Valsts iestādēm vajadzētu aiziet pārbaudīt vai tas ir droši. Par ventilāciju ļoti vajadzētu padomāt. Neiesaku iet tur nevienam.

J

I Inga Dingo 09.04.2022

А нам работник на трассе не понравился.Я платила за 20 мин.езды 50€ 2 дня подряд,а работник с таким видом ходит,как будто умирает. Инструкцию рассказывает,что ничего не слышно,весь такой несчастный грубит. А когда карт застрял,так он еле-еле ползет к нему,а время то идет на гонке.Такое ощущение,что я ему должна. Зато дяденька на кассе очень любезный.А этому доходяге явно пора поменять работу.

L Linda Smite 17.11.2022

Pilnīgu piekrītu. Instruktora attieksme bija rupja, negatīva un savādā veidā pazemojoša.
Pieņemamā zonā laipna apkalpošana, bet instruktors sabojāja visu pasākumu - bērna dzimšanas dienu.
Neieteiktu tur rīkot ballītes.
Vairs neatgriezīšos.