www.sudzibas.lv Kārsavas namsaimnieks Briesmīga personāla attieksme pret klientiem

Kārsavas namsaimnieks - Briesmīga personāla attieksme pret klientiem

Sveiki!

Gribēju jums pastāstīt par nepratu, kas atgadījies manā dzīvē!
Beidzot pārdevu dzīvokli un kad pirkšanas/pārdošanas līgums bija parakstīts un nauda samaksāta, atlika vien pārrakstīt komunālos maksājumus uz jaunā dzīvokļa īpašnieka vārda!
Ar elektrības piegādātāju tas notika ļoti operatīvi vienas dienas laikā, jau tika formēti dokumenti uz jaunā īpašnieka vārda (pietika tikai ar manu iesniegumu, pirkuma līgumu un darījuma slēdzēju personu apliecinošajiem dokumentiem) . Savukārt ar kārsavas namsaimnieku, viss nemaz neliecināja par laimīgām beigām un mani gaidīja nepatīkams pārsteigums. Izrādās kaut arī dzīvoklis ir pārdots un jaunajam īpašniekam atliek vien sagaidīt un izņemt jauno zemesgrāmatu - man ir jāmaksā apsaimniekošana līdz pat brīdim, kad viņš izņems zemesgrāmatu un uzrādīs viņiem personīgi, tā apliecinot, ka viņš ir likumīgais dzīvokļa īpašnieks, tā man paskaidroja sia kārsavas namsaimnieka pilnvarotā juriste! Tas bija vienīgais ko es sapratu no viņas teiktā, jo viņa bija tik neadekvāta, tik lasīja pantus un punktus, bļāva uz mani, neļāva man iestarpināt ne vārdu, tas izklausījās nevis pēc dialoga, bet gan monologa, galu galā vēl mani nosauca par krāpnieci un noziedznieci.. Biju šokā! Nesapratu par ko esmu izpelnījusies tādus apvainojumus, ja vienkārši palūdzu paskaidrot kāpēc cilvēks, kas nopirka no manis dzīvokli tika aizsūtīts projām, kad viņš nāca parakstīt apsaimniekošanas līgumu uz sava vārda? Ja visi apsaimniekošanas rēķini, ko es ik mēnesi saņemu, tika apmaksāti jau pirmajā dienā, kad viņus saņēmu, neesmu parādā viņiem ne vienu centu. Pamatojoties uz kādiem rādītājiem viņa mani tā drīkst saukt?
Savukārt mani pašu vairāk uztrauc jautājums kad jaunais dzīvokļa īpašnieks izņems zemesgrāmatu un vai viņš vispār, ar viņu vēl dosies pie kārsavas namsaimnieka? Nekas jau viņam neliedz pārrakstīs dzīvokli uz sava vārda un vienkārši neizņems zemesgrāmatu vai neaiznest to namsaimniekam gadu vai divus un man savukārt to visu laiku būs jāmaksā apsaimniekošana, kaut gan dzīvoklī jau dzīvos viņš! Pretējā gadījuma, kārsavas juriste mani draudēja iesūdzēt tiesā, par rēķinu nemaksāšanu! Kas tie par likumiem un normām ar ko kārsavas namsaimnieka juriste aizbildinās un pat negrib mani uzklausīt? Izrādās ka šis uzņēmums ir tik nekompetents, ka neprot un nespēj apskatīt kad zemesgrāmatā īpašums tiek pārrakstīts uz jaunā īpašnieka vārda. Jo kaut arī valsts vienotā datorizētā zemesgrāmatas sistēmā īpašums jau ir pārrakstīt uz jaunā īpašnieka vārda un manā acu priekš zib uzraksts: "lēmums apstiprināts pilnā apmērā", apsaimniekošanas pakalpojumi par jau pārdoto dzīvokli joprojām ir uz mana, un līgums ar jauno dzīvokļa īpašnieku joprojām nav noslēgts! Gaidu kārtējo mēneša rēķinu un nezinu, kā lai ar SIA Kārsavas namsaimnieku pārtraucu līguma darbību, jo ar tik neizglītotiem darbiniekiem vienkārši vairs neredzu jēgu runāt - viņi vienkārši nedzird mani! Tikai sauc pantus un punktus, ko saķērušies no gaisa, bet tik elementāras lietas, kā pārformēt apsaimniekošanas līgumu uz jaunā īpašnieka vārda, vadoties pēc zemesgrāmatas datiem, un beidzot sūtīt rēķinus viņam, viņi neprot!
Vienkārši riebīga un nekompetenta kompānija!
Ja jums ir iespēja, nepērciet un nepārdodiet īpašumus Kārsavā (tādā veidā izvairoties no jebkādas saskarsmes ar SIA Kārsavas namsaimnieks) - pasargāsiet sevi no galvas sāpēm un protams ietaupīsiet naudiņu!

Z