www.sudzibas.lv Kaross Chip Krāpšana, slikts serviss

Kaross-Chip.lv - Krāpšana, slikts serviss

Pirms 51010km tika mainīta zobsiksna šajā servisā. Norunāts tika, uzstādīs visu SKF komplektu manam V70 2001.gada + celiņsiksnu un spriegotāju celiņsiksnai. Normāli būtu 90000km braukt ar vienu komplektu, bet te, meistara nemākulības un paviršības pēc + Edgara vēlmes ieekonomēt, rezultātā gandrīz iznāca skāde un pilnu galvas remontu. Saliekot lētākās detaļas plus neizmantojot pienācīgus instrumentus (spēka atslēgu) noķīlēja sūkņa spriegotāja rullis, atskrūvējās vaļā sūkņa puses sadales vārpstas skriemelis un pārlēca kloķvārpstas siksna. Paldies dievam tikai vienam vārstam izsita kompensātoru. Publisks fui šim kantorim, un iesaku visiem turēties no viņa pa gabali. Attieksme kā jau citās sūdzībās minēta un klientu maldināšana vēl tam visam klāt. Secinājums -gribi lai viss 100% ir ok, dari pats.
P.S. Šī nav reklāma Jonix vai citam servisam. Jonix vismaz pret cilvēkiem izturās godīgi.

K Kaross Chip Support Pārstāvja atbilde 10.06.2016

Ziedoni, es tevi ļoti labi atceros no mūsu garās sarakstes jau pirms remonta un arī pēc. Kurā es tev paskaidroju, ka esam ielikuši tieši tās detaļas par kurām runājām.
Pielikumā ir bildes ar mūsu pēdējo saraksti, kurā Tu atzīsti, ka esam ielikuši tās detaļas, kuras tev solīju un par kurām runājām. Pats rakstīji, ka pārbaudīji detaļu ražotājus noņemot zobsiksnas aizsargus jau mēnesi pēc mūsu veiktā darba. To visu var izlasīt e-pastas sarakstē pievienotājā bildē.

Tāpat var redzēt APE motors pavadzīmi un pavadzīmes numuru. Kā arī datumu: 2014.11.11.
Visi detaļu kodi arī izkopēti no APE motors i-veikala. Skaidri redzams, ka detaļas ir minētās SKF. Ja ir kādas šaubas vai domas, ka esmu ko viltojis, tad visu var pārbaudīt APE motors Dzelzavas ielā 120 uzrādot pavadzīmes numuru.

Tātad :
1. Tu pašlaik klaji nomelno manu uzņēmumu, sniedzot nepatiesību un apmelojošus faktus, ka es esmu
mēģinājis ietaupīt un tevi apkrāpis.
2. Detaļu nomaiņas laikā klāt nestāvēji un neredzēji ar kādām atslēgām meistars strādā. Vienmēr zobsiksnas komplekts tiek mainīts ar dinamometrisko atslēgu. Tātad otrais apmelojošais fakts.

Gadījums ir nepatīkams, bet secinot no tava rakstītā: "noķīlēja sūkņa spriegotāja rullis", tā ir ražotāja vaina, ne uzstādīšanas. Attiecīgi to var risināt jau pie ražotāja, detaļu piegādātāja. Bet Tu izvēlies nomelnot mani, manu darbu, manu uzņēmumu.

JA ŠĪ NOMELNOJOŠĀ ZIŅA NETIKS IZŅEMTA, AR TEVI SAZINĀSIES MANA JURISTE UN RISINĀSIM ŠĀDAS LIETAS TIESAS CEĻĀ.

K Kaross Chip Support Pārstāvja atbilde 10.06.2016

Šeit var izlasīt saraksti normālā palielinājumā: http://content32-foto.inbox.lv/albums/e/eddix/Tapat-vien/Ziedonis-sarakste.png

M mihailI 15.06.2016

Man arī ir sanākusi vilšanās saistībā ar Kaross-Chip.lv.
Vienojāmies par automašīnas čipošanu, tā kā pa dienu jāstrādā, automašīnu aizvedu no rīta un paņēmu vakarā.

Par ko neesmu apmierināts?
Sagaiīdju izslavētu attieksmi un kvalitāti, bet saņēmu plašā patēriņa produktu:
1) automašīna ne pimrs ne pēc čipa netika pārbaudīta, kur nu vēl čipā koriģēta. Kad aizdzinu mašīnu novietoju to nevisai ērtā vietā un atcerējos zīmīgo nobruakumu. Kad vakarā atnācu atpakaļ pēc auto, tā stāvēja tieši tā pat un nobraukums arī nebija mainījies. Tikai videoreģistra'tors bija 2 reizes ieslēdzies uz 7 un 5 minūtēm.
Tas nozīmē ka labākajā gadījumā bija pārbaudītas kļūdas, bet nekas no solītās turbīnu un sprauslu pārbaudes, kur nu vēl kautkas vairāk.
2) jaudas peiaugums ir jūtami švakāks kā otram tādam pašam auto ģimenē, kurš ir čipots pirms kāda laika tur pat.
3) attieksme un ieinteresētība pret klientu ir zema. Šķiet ka galvenais ir paņemt naudu un būvēt savu sportinieku, par kuru var runāt daudz un dikti labu brīdi nepievērošt uzmanību klientam, kurš ir atnācis pēc savas ma''sinas.

V VaideruPuika 16.06.2016

Vispār jau tas nav nekāds jaunums, aizbrauciet kaut vai uz rumbulas dragreisiem un aprunājieties.
Kaross sevi daudz reklamē gan radio, gan internetā tādēļ, ka virkne klienti kas pie viņa ir bijuši izvēlas tur vairs nebraukt, jo nav vairs ne "tās kvalitātes", bet atieksme laika gaitā nav mainījusies.

T Tambis 18.07.2016

Man arī auto pie čipošanas acīm redzami netika pārbaudīts. Vēlāk turbīna sāka čakarēties...

B Burnout33 25.09.2016

Pēc Kaross atslēgtā DPF nevarēja iziet TA. Nācās meklēt palīdzību citur, kur saregulēja bez kvēpu filtra dūmainību tā, lai varētu iziet tehnisko apskati...