www.sudzibas.lv Karnaval.lv neatdod ne preci, ne naudu

Karnaval.lv - neatdod ne preci, ne naudu

Novembra beigās pasūtīju mēteli, nesūtīja un nesūtīja, kaut mājas lapā norādīts 14 dienu laikā piegādā. Rakstīju e-pastu. Tad tikai janvārī ;šie pazvana, ka nepareizas adreses (paši kļūdījušies) nav piegādāts. Sūta atkal preci. Tagad jau 30.marts, pagājuši vairāk kā 4 mēneši kā prece nav saņemta. Es rakstu, rakstu, kur nauda, prece... Šodien viņi pazvana, prece man esot sūtīta, es neesot izņēmusi. Sūtīs vēlreiz. Nu piedodiet! Man to mēteli nevajag vasarā. Pieprasu naudu, bet viņi lika saprast, ka neko nedabūšu. Tikai preci, ja jau tā man vajag. Dodos uz patērētāju aizsardzības biroju. Arī policiju laikam iesaistīšu. Tik nekaunīga krāpšana nav redzēta. Dusma riktīga. Iesaku tur neko nepasūtīt, Ne prece, ne nauda.

R

č Čoms 30.03.2011

Tas viss jau robežojas ar plānprātību.Pilni veikali preču, bet šie ļautiņi vēl kā padomjlaikos pasūta preces Posiltorgā.Pēc tam brīnās, ka prece neatbilst pasūtītajai, garantijas arī nekādas, bieži vien trāpās uz lohotroniem, kad nav ne preces, ne naudas.Diez vai šos šaraškina kantorus var atrast, jo to adreses atrodas transformatoru būdās vai kaut kādos šķūnīšos.

L Liene 30.03.2011

Kā ceri policija palīdzēs? Raksti iesniegumu PTAC. Vai uz juridisko adresi nosūtīji atteikumu rakstiskā veidā? Pēc tā nosūtīšanas 30 dienu laikā firmai jāatgriež maksājums.

J Julija 30.03.2011

hmmm kaut kadas sausmu lietas jus te stastiet--Vismaz cik es esmu pirkusi karnaval.lv manvienmer prece niem atnak.vienigi ir bijis ka var aizkaveties uz dazam dienam.taka es esmu ar vinu darbu loti apmierinata.

M Maris 31.03.2011

Kada tur prece ? Prece preksh prostitutem !

I Ira 05.05.2011

Pilnīgi piekrītu Ritai! Karnaval. lv ir šaraškina kantoris!!! Man arī viņi aizkavēja kleitu, es pasūtīju, pagāja vairāk nekā 14 dienas. Bet kad es saņemu, es ieraudzīju brāķi uz kleitas. Rakstīju viņiem, ka gribu nosūtīt kleitu atpakaļ un gribu atgriezt naudu. Tad viņi atbildēja, ka vajadzēs nosūtīt bildes ar brāķi un tad viņi izlems ko darīt. Es nofočēju un nosūtīju bildes. Viņu atbilde bija tāda, ka man ir jānosūta kleitu uz Liepāju un tad viņi atgriezīs naudu 30 dienu laikā atņemot no summas piegādes cenu. Pagāja jau vairāk nekā 30 dienas, vēl neesot pārskaitījuši naudu!!! Esmu ļoti dusmīga!!! Nekad nepasūtiet no karnaval.lv preces!!

I Irina 13.10.2011

Такая же ситуация. Заказала товар 2 месяца назад. На е-почту все время пишут, что вот-вот должна посылка прийти, но ничего нет. Отвратительный сервис, отношение к клиентам никакое. Искренне никому не советую там что-либо покупать!

I ieva 18.10.2011

Rjebata - a sto vi hotite??? Tam vsje kitaiskoje gavno :D :D :D Razve nevidno sto tam torgujut? :D Kto voobshe s takih saitov sto to pokupajet???

I Ieva,dirsārieva 18.10.2011

Ieva, dirsā rieva.

M Melisa 01.11.2011

Роetomu mi vse zdesj i pishem, chtob drugih ljudej predostirechj ot teh oshibok, kotorie mi sovershili. Dlja etogo, navernoe, etot sajt i sozdan. Delitsja mneniem, opitom i sovetami! :) A sovetuju ja nichego v etom internet-magazine ne pokupatj.

S simona 14.11.2011

es arii pasuutiiju meeteli, vinji teica ka shobriid baazee nav, naudu man atpakalj neskaita un meeteliisha diemzheel arii [slēpt]@

G Gatis 14.11.2011

Nebūs ar jo firmai švaki ar finansēm. PTAC tukša papīru ņemšanās ...diemžēl

D diana 22.12.2011

спасибо большое, я хотела покупать на karnaval.lv, но как-то засомневалась в последний момент, да и контактного телефона у них нет..
решила посмотреть в интернете какую-то информацию, и нашла вас. Спасибо большое!!

K Kristina23239 12.03.2012

Ja zakazala tufli.oni mne prislali spustja 1.5 mesjaca, da eshe i takogo kachestva chto nositj ih nelzja, oni vse nedaklejanie i sdelanie na skoruju ruku, zakazivala vmeste s platjem, ono eshe ne prishlo, strashno predstavitj chto tam budet.Eto koshmar!!!

K ko6e4ka22 19.03.2012

Эх чувствую попала я тоже. 31 декабря 2011 года заказала польто, 16 января пришло письмо что посылка вышла в путь но вот уже 19 марта а её всё нет и нет каждый день проверяю почту и захожу на www.pasts.lv там ищу и всё бестолку!жаль что я раньше не нашла этот сайт. И главное каждый раз звоню и они только и говорят скоро будет наверно на границе задержали! Так и хочется их всех там ...