Karnaval.lv - krāpnieki

šajā interneta veikalā "iegādājos" vasaras kleitu: pasūtījums ok, drīz pienāk rēķins, apmaksāju un.... tu-tū! Uz e-pastiem neatbild, kontakttelefons "kļūdains". Jokus mīlot, pieteicos vēlreiz, nu jau ar citu vārdu - jā, rēķins pienāk tai pašā dienā, tik maksā! Tā ka uzmanieties - KARNAVAL nav internetveikals, bet "aitu cirptuve"!

R ri4y 21.05.2013

Cenas viņiem 2x zemākas nekā citos interneta veikalos, vai tad uzreiz nav skaidrs? Ja būtu zemāka cena kādām 20 precēm es vēl saprastu, bet ne visām taču)

L lamber 08.09.2014

Ну не знаю...возможно вам просто не повезло...Не раз заказывала вещи в этом магазине, все ок...Бывают задержке в доставке, иногда...ну так идет же сразу напрямую от поставщика...Так что не соглашусь с коментарием...