www.sudzibas.lv Karlson Šausmīgs bērnudārzs

Karlson - Šausmīgs bērnudārzs

Mīļie vecākiiŠis bērnudārzs nodarbojas ar reketa palīdzību.Vajadzēja bērnu iekārtot b.d . Apzvanīju visus privātos b.d Teikà. Šim b.d bija laba cena. Aizgāju apskatīties b.d. Likā jau ļoti aīzdomīgi, grupà teica ka ir 15 bērni bet izskatījās vairāk. Nodomāju nekas vietu vajag , cena laba. Noslēdzu līgumu ,kurā bija minēts ka jābrīdina mēnesi iepriekš par aiziešanu un jāsamaksā 250.00 euro. Eju tur vai neej. Pēkšņi man pazvanīja no valsts b.d. Un piedāvāja vietu,informēju b.d. Vadītāju viņa teica labi ejiet prom bet pirms tam samaksājiet ppii Karlsons 250. Euro. Savādāk no sistēmas Jūsu bērnu ārā neņemšu. Mīļie vacāki nezinu ko darīt". Tādas naudas man nav. Gribēju informēt citus vecākus par šī bērnudārza metodēm. Pievilna ar labu cenu bet kas tur apakśā slēpjas. ..Par bērniem vņiem nospļautie. Galvenais ka pilnas kabatas ar naudu, brīvības ielā kur ir Filiāle šim b.d. Bērni pagājušo gadu tika likti pagrabā. Neuzķerietes uz šī b.d. Slavas dziesmām.

R

V vikucisss 24.05.2017

Pilnīgi piekrītu ŠAUSMĪGS bērnudārzs, ar ļoti naudas kāriem cilvēkiem priekšgalā! Nevienam neiesaku ielaisties ar šiem blēžiem!