karlines nams - servis

Tas notika pagajuso gadu, bet nu japastasta. Bija paredzets saviesigs pasakums ap 50-60 cilvekiem, aizgajam runat ar vaditaju par edinasanas servisu, sarunajam kad vini apkalpos, mums tikai jaatsuta caur epastu ko velamies, kadus edienus un vini atsutis tami.
Nu tad mes izlemam kadus edienus velamies un pasakums jau tuvojas un gaidijam atbildi par cenam, bet sagaidijam divainu atbildi, jautajuma forma, Kads mums esot budzets? Un sitada atbilde bija jagaida ilgi, ja nemaldos paris dienas, protams uz sadu jautajumu bija soka, nekavejoties aizrakstijam kad tas ir musu darisana kads mums ir budzets, lai atsuta tami un tad runasim talak par naudam, un atkal pagaja paris dienas un vini atbildeja kad tomer neuznemsies apkalpot mus. Protams laiks vel bija atradam citus, bet nu attieksme vienkarsi parsteidz, tak aziejot uz restoranu izdarot pasutijumu, jums tak neviens neprasis cik liels budzets. :D

P