www.sudzibas.lv karlines nams nekvalitatīvs serviss, nepatiesa informācija

karlines nams - nekvalitatīvs serviss, nepatiesa informācija

Neiesaku. nav tas, ko sola pa telefonu un redzams bildēs. istabas vnk riktīgs gaģužņiks - netīras, nolaistas. No darbinieku puses attieksme nekāda - kad ieradāmies, mums paziņoja, ka no istabas kāds neesot izvācies, lai gan rezervējām mēnesi iepriekš. Tad administratore pazuda, kad atnāca, paziņoja, ka ierašanās esot 15.00, lai gan bija jau 14.50. Vai tiešām šādās nolaistās viesu mājās visi tik punktuāli? Pie tam kundzītes, kas bija pirms mums, gan aizveda uz numuru. Atvainošanās nekāda. Bezmazvai izsūtīja ārā, lai nākam pēc 10min vēlreiz. Protams, apetīte pārgāja vispār tur palikt, sagaidījuši savu noteikto laiku, aizgājām apskatīt numuru, pēc kā viss bija skaidrs. Arī auto stāvlaukumā nebija, kur novietot, lai gan rezervējot pieteicām, ka tas mums ir svarīgi. Skatos, ka te varēja bildes pievienot, žēl, ka nenobildējām to numuru, ko redzējām.

Z