www.sudzibas.lv Kapsēdes pamatskola Skolas direktors saglabā amatu pēc braukšanas dzērumā

Kapsēdes pamatskola - Skolas direktors saglabā amatu pēc braukšanas dzērumā

Kā vecāks nespēju saprast vecāku vienaldzību Kapsēdes skolas direktora lietā par braukšanu dzērumā un bezatbildīgu aiziešanu no nozieguma notikuma vietas. Nezinātājiem te būs sīkāka informācija par notiku-

G. Plostnieks bija iesaistīts ceļu satiksmes negadījumā Alejas ielā Liepājā – būdams alkohola reibumā, viņš uzbraucis uz ielas stāvošai mašīnai un aizgājis no notikuma vietas, apstiprina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas komandieris Ingus Ukstiņš. Kapsēdes pamatskolas direktora izelpā konstatētas 2,08 promiles alkohola.
Administratīvās tiesas sēdē lieta izskatīta 2. decembrī. Nolemts G. Plostniekam piespriest desmit dienu administratīvo arestu, naudas sodu 800 latu apmērā un autovadītāja tiesību konfiskācija uz četriem gadiem, informē Liepājas tiesas priekšsēdētāja palīdze Inta Kurpa. (ņemts no http://www.rekurzeme.lv/portals/kriminal/raksts.html?xml_id=44149)

Izglītības jomā strādājošiem cilvēkiem ir jābūt atbilstošiem ieņemajamiem amatiem un personāžiem no kuriem bērni varētu mācīties. Diemžēl šāda rīcība par to neliecina. Visi ir cilvēki, visi pieļauj kļūdas, bet, ja vēlies strādāt par skolas direktoru, esi pozitīva piemēra cienīgs, ja nespēj tāds būt izvēlies citu amatu!

V