www.sudzibas.lv Kāpņu pasaule Nemāk strādāt.

Kāpņu pasaule - Nemāk strādāt.

Pusotru gadu atpakaļ šai firmā pasūtīju kāpnes, solīja 6 nedēļu laikā piegādāt, prasīja 60% priekšapmaksu. Pēc 3 mēnešiem un nemitīgas zvanīšanas atveda un uzstādīja metāla karkasu, solīja nākamajā nedēļā atvest pakāpienus. Tos atveda vēl pēc 3 nedēļām un pavisam citā krāsā, pēc izskaidrošanās solīja visu pārlabot un ka pēc nedēļas būs, bet kā aizbrauca, tā arī pazuda. Pēc aptuveni 7 mēnešiem tomēr atveda pakāpienus, tonis atkal nebija īstais, bet par cik bez kāpnēm dzīvot grūti, pieņēmām. Margas solīja nākamajā nedēļā vest, bet atkal nācās gaidīt 2 mēnešus. Beigās tomēr darbus paveica. Lūk kāda pieredze. Cik dzirdēju no darbiniekiem, tad man vēl paveicās, citi gaidot vēl ilgāk.
Lūk kāda pieredze.

J

K Katt23 13.09.2010

Dīvaini laikam tie kas tev netu vilka ar īpaši nesteidzās jau jau tik pēc pusotra gad pasūdzējies:D

J Jānis 06.12.2011

Nu izklausās pēc totālas, nomelnošanas... visticamāk konkurenti... tādi ir tie latvieši!
Šis uzņēmums mums kāpnes uztaisīja pagājušā gadā, visi darbi bija izdarīti laikā un kvalitāte lieliska.
Man viņus ieteica kā labus speciālistus kuriem ir visi liela pieredze šajā jomā un nebbrīdi nenožēloju.
Protams nezinu kas par vainu konkrētajā situācijā, bet kautkā neticās.
Nu tas ir mans subjektīvais viedoklis, cilvēki jau arī mēdz būt dažādi, man ar'iir savs privātais biznes un ļoti labi zinu klientus, kuriem nekas un nekad neapmierinās, lai cik labi būtu nostrādāts.