www.sudzibas.lv Kantar Nepieklājība

Kantar - Nepieklājība

Svētdienā, 7 no vakarā, man durvī zvan kāda sieviete, neko īsti nepaskaidrojot lūdza ienākt iekšā lai uzdotu vienu jautājumu (domāju ka tā ir mūsu mājas jauna vecāka, tāpēc ielaidu) , un sieviete nenovelkot kurpes nekaunīgi iegāja mana virtuvē, pati apsēžas un sāka uzdot savus jautājumos. Tā intervija Ilga apmēram 20 minūtes, kad man sākumā bija teikts ka būs tikai viens jautājums un tas neaizņems daudz laika. Aptaujas beigās bija jautājums “ vai es gribu padalīties ar savu vārdu un telefona numuru? Protāms, ka atbildēju nē, rezultātā tā sieviete sēdēja manā virtuvē vēl kādas 5 minūtes un neatlaidīgi lūdza dot savu telefonas numuru, aizgāja tikai kad iedevu to.
Tas ir kaut kāds ārprāts, ja jūs jau veicāt tādas aptaujas, iemāciet savus intervētājus novilkt kurpes, gan nebija patīkami svētdienas vakarā mazgāt grīdu pēc kādas nekaunīgas sevietes, otrkārt jābrīdina, kā tās aizņems 20 min🤯 (atgādinu svētdienas vakars!) un priekš kam aptaujā ir jautājums par telefonas numuru, ja jūsu intervētāji gandrīz raudajot lūdz to iedot un atkal tērē manu laiku.

Papildināts Nikna kapibara 01.05.2023

Zvanīju kompānijā, neviens neatbildēja

01.05.2023

Atbilde ir vienkārša: jā kas, Jums zvanīs no firmas un pārbaudīs vai Jūs tiešam eksistējāt, vai tā darbiniece pati aizpildīju testu un sameloja, kā staigāja pa dzīvoklīm un vāca datus. ;)

G Gulbenietis 01.05.2023

Mīkstsirdīgiem cilvēkiem šajā pasaulē ir grūti. No 4stāvīgiem vārdiem bēg viņi visi. Mājas vecākā parasti ir veca, smirdīga babuļa. Fig sajauksi.

Good Intentions 01.05.2023

Tītars arī domāja, kamēr nokļuva katlā. Parasti šados momentos cilvēki prasa, lai stādās priekšā.

Jus par savu drosibu nedomajat.
Kapec svesam cikvekam atverat durvis un pat dzivokli ielaizat.
Nesat dzirdejusi par gadijumiem kad cilvekus sadi nogalina vai apzog.

C Carlo33 02.05.2023

Pie manīm arī ieradās tā ome no kantara,bet kad viņa prasīja vai man ir laiks lai atbildētu uz jautājumiem,es vienkārši pateicu,ka man nav laika un nelaidu viņu iekšā, durvis aizvēru un lieta darīta.