www.sudzibas.lv Kandavas bāriņtiesa, Tukuma bāriņtiesa Nepilda savus pienākumus un neizskata bērna intereses un drošību!

Kandavas bāriņtiesa, Tukuma bāriņtiesa - Nepilda savus pienākumus un neizskata bērna intereses un drošību!

Kandavas bāriņtiesas priekšsedataja Ritma Supe nepilda savus pienākumus. Tika bērniņš ar mati nosūtīts uz krīzes centru, kur mēneša laika bērns saslima un 3 reizes nokļuva slimnīca, no slimnīcas un krīzes centra bija slēdziens, ka māte par bērnu nerūpējas, bērns pakļauts emocionālai vardarbībai un mātei jāpārtrauc aizgādības tiesības. Notika sēde, kur tomēr Kandavas bāriņtiesa nepārtrauca aizgādniecības tiesības, jo viņi dzīvoja pie omes, kur pārsvara ari ome par mazbērnu rupējas! Māte atrada darbu Tukumā un paņēma bērnu līdz, ka bērnu pieskata auklis, vīrietis 25 gadi ar savu mati. Tukuma bāriņtiesa teica, ka loti laba ģimene. Laika gaita noskaidrojas, no Tukuma policijas, ka vīrietim ir problēmas ar policiju, un neieteiktu bērnu tur atstat, atkārtota saruna ar Tukuma bāriņtiesu noskaidrojas, ka aukla mātei pašai ir bijušas atņemtas aprupes tiesības, maja atrodas nekārtība, pritonsun liels suns, kas varot iekost, bērnu klat nevar laist. Kandavas bāriņtiesa saka, ka ta nav viņu lieta, bet Tukuma bāriņtiesa saka, ka tā ir Kandavas lieta. Tukuma bāriņtiesas priekšsēdētāja teica, ka būtu uzsākusi to lietu, bērns deklarēts Kandava. Radiem tiekoties ar bērniņu, tika novērotas, dīvainības uzvedība, emocionāla, iespejāma vardarbību. Tika policija rakstīts iesniegums, kur uzsākta administratīva lieta. Bāriņtiesas, kad jūs sāksiet stradat!

Komentāri (2)

Pacco_al 16.01.2018

Apbrīnoju šādas pilsones. Un kādam jābūt jūsuprāt Bāriņtiesas lēmumam? Lūdzu motivējiet kāpēc? Lūdzu neatbildēt ar vispārinājumiem: "no ne jau tādam" vai "tad lai neko nedara".

L laimers 19.01.2018

Pirmajā teikumā jūs minat, ka bāriņtiesas priekšsēdētāja nepilda savus pienākumus, bet viss tālākais teksts liecina, ka pilda un turklāt ar uzviju. Jūs pati pretrunas savā teiktajā nesaskatāt?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes