www.sudzibas.lv KAMĪNI un KASPARS ZĪLE BLĒDIS un KRĀPNIEKS !!!

KAMĪNI un KASPARS ZĪLE - BLĒDIS un KRĀPNIEKS !!!

DANGER !!! Atkal apritē parādijies "slavenais Kamīnspeciālists" Kaspars Zīle no Valmieras puses, reklāmas ir visās www. un avīzēs ar Tel.Nr. 27433951 !!!

Pāris gadus atpakaļ izmantoju viņa pakalpojumus, bija laipns un atsaucīgs (ja runa par naudu) tusnīgs tipiņš ar paštaisītiem līgumiem un astronomisku materiālu sagādi! Tika uzcelts smuks kamīns par smuku naudiņu! Pirmo laiku viss it kā bija OK, tad sāka krist nost apdares akmeņi un vēl pēc laika sist atpakaļ dūmus, uz ko sazinoties ar "meistaru" sākās visādās atrunas un beidzās ar nomainītu viņa telefona Nr. !?

Žēl pārtaisītā kamīna un paziņu, kuriem tajā būvniecības laikā viņu ieteicu, Sorry veči...!?! :(

D

* ****** 29.03.2011

Mums arī gadījās problēmas ar šo kungu.Izmantojām viņa pakalpojumus pirms pāris gadiem.Tikai tad viņam bija cits tālruņa numurs.Par kamīnu nesūdzamies, bet nepatikšanas bija ar citiem darbiem, kurus cienījamais meistars uzņēmās.Darbus sacūkoja, pie tam iekasēja krietni lielu naudu.Kad brāķis atklājās, solījās obligāti labot, bet pats sāka slēpties.Uz tālruņa zvaniem un īsziņām neatbildēja, kad kļuvu uzstājīgāka, nomainīja numuru.Adresi zinājām, bet negribējās braukt meklēt.Nolīgām citu meistaru un visu izlaboja.Kļūdas var gadīties katram, ne par to ir runa.Satrieca meistara necienīgā attieksme.Nu nezinu gan, lai tā nauda vai cik liela būtu, bet reputācijai būtu jābūt svarīgākai.Spriežot pēc notikušā domāju, ka nekāds meistars viņš nav.Ja jau maize jāpelna krāpjoties, tad švaki šim klājas.Katrā ziņā silti iesaku uzmanīties no šī kunga visiem, kam dārgi savi kamīni, krāsnis un plītis.Domājams, ka cietušo varētu būt krietni daudz.

S sarmite 29.07.2011

nu gadu atpakal pie mums bija murnieks kaspars zile un bija atsaucigs bet pec kada laika mums plitinai izkrita durvis un saka plaisat vins ir bledis un krapnieks.