www.sudzibas.lv Kaminari Krāpšanās ar algām, nodokļiem.

Kaminari - Krāpšanās ar algām, nodokļiem.

Līgumā nesaprotama 3,6eur/h 20h mēnesī-garantētā alga, kā maksā pārējo nav zināms. Ja vēlas, tad maksā nodokļus no minimālās, bet pārsvarā ieskaita kā dienas naudu-bez nodokļiem. Pat visa mēneša algu. Lai algu saņemtu jāatgādina vismaz 3x. Un tad nav garantijas. Vilcēju ar mantām un šaibām var aizsūtīt uz Zviedriju un paliksi bez nekā. Tad iedos falšu atvaļinājuma lapu-ja būsi tajā laikā reģistrēts (uz kuģa, ostā) riskē ar sodu (Norvēģijā cietums) . Informāciju par darbu jāvelk ar knaiblēm. Kraujoties Sauriešos ar betona daļām savācas arī virsstundas par kurām var arī nemaksāt, jo darba inspekcijai uzrādīja tikai braukšanas stundas (mutiski sola maksāt par km) / kolēģi tā uzmeta par vairāk kā 1000. Darbu bez falšajām šaibām neizdarīsiet. Ja šaibās neliksiet citus darbus kraujoties, kārtojot dok. Un citas lietas-algu par to var nesaņemt. Braucot ar est reģistrētu vilcēju (visas puspiekabes ir tādas-īpašniekam Igoram Zagorskim piederošā est firmā unirade ou-nodokļu apiešana) , algu vari nesaņemt vispār! Variet mēģināt strādāt, bet neiesaku!

Работяга 06.06.2017

Г КОМПАНИИ БОКОМ ОБХОЖУ!

J Janis74@ 22.01.2020

Stiga rm krapjas ar algam. cilveki kas strada bez atputas tikai sanem 320 eiro. bet tie kas sez sanem 950 eiro. Kur tasniba? pats biju netaisnas algas upuris stradaju pie limesanas