Kamina SIA - Krāpšana

Tika pasūtīts kamīns, noslēgts līgums ar izpildes termiņu līdz 6 nedēļām. Līgumā tika noteikta priekšapmaksa 60% apmērā, kas tika turpat uz vietas samaksāta. Pēc 6 gaidīšanas nedēļām, sākās dažnedažādākās atrunas par to kāpēc kamīns vēl nav piegādāts. Pēc kā sākās maratons, kad līdzekļi tiks atgriezti ''rītdien'', kas ilgst jau divus mēnešus bez pozitīvām pārmaiņām. Uzņēmuma pārstāvis atis ozols nekautrējās ļoti pārliecinoši apgalvot, ka līdzekļi ir kur ''iestrēguši'' un ir tikai laika jautājums līdz viss tiks atgriezts. Visbezkaunīgākais izrādījās tas, ka pēc saziņas ar ražotāju (somu firma ''warmauunit'') , tika atklāts, ka sūtījums no kamina.lv nav nemaz veikts, pēc kā var secināt, ka līdzekļi tika ļaunprātīgi piesavināti. Uzņēmums pārstāv vairākas ārzemju kamīnu ražotnes, kur šī saitne (www.kamina.lv) tiek norādīta kā oficiālā latvijas pārstāvniecība.