www.sudzibas.lv Kami SIA Nemaksā algu

AtrisinātaKami SIA - Nemaksā algu

Īpašniece Kamilla Guseinova neizmaksā algu par decembra mēnesi. Rakstu sms, ignorē. Novembra sākumā sāku strādāt šajā uzņēmumā. Līgums sastādīts uz diviem mēnešiem, jo tas ir sezonas darbs, pakot konfektes bērnie un taisīt dārgas dāvanu kastes uzņēmumiem. Darbs ir smags, lai kā izklausās pakot konfektes, mēs strādājām uz kājām ar mazām pauzītēm pa dienu līdz 15h katru dienu gandrīz bez brīvdienām. Decembrī Vsp mums brīvdienu nebija. Vajadzēja pakot ātri visu. Mēs to darījām pēc vislabākajiem nodomiem. Bet par decembri alga mums nav un jau tūlīt aprīlis. Kad sāku viņai rakstīt sms, ir pilnīga ignorācija.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Zemes dievs 02.05.2023

Situācija ir atrisināta.

Z

LEXEM 21.03.2023

Labdien,
Ja ir līgums, tad jāraksta iesniegums Valsts Darba Inspekcijai.
Ar cieņu,
Aleksandrs Losāns
SIA Lexem, juridiskais birojs
Speciālā atļauja (licence) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr. PA-2023-1