AtrisinātaKalve LSA - Attieksme

LSA "Kalves' prezidents ir krāpnieks un melis, jo nesastāda darbiniekiem darba līgumu, lai gan sākotnēji to apsola, un neizmaksā cilvēkiem algu. Viņš ir negodīgs un krāpnieks.
Viņš vada arī Starptautisko Tuvo un Vidējo Austrumu, Centrālās Āzijas un politisko pētījumu institūtu, un neizmaksā cilvēkiem algu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 14.02.2018

Uzņēmuma LSA Kalve pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

W Wronti 06.02.2013

Против Аскерова пишут пасквили лодыри и бездельники!

S shizzy21 29.12.2016

Bet Jūs esat tāds pats noziedznieks kā vai arī viņa kārtējais dzērājadvokāts kas strādā par pudeli.

R rita1987 26.02.2013

Согласна с тем что он мошенник, Работала у него и не получила зарплату. Приходилось в высшие инстанции обрашатся

A Akif957 10.12.2016

Автор жалобы не понимает простой вещи: в мелких фирмах каждый работник должен приносить прибыль!
Для автора жалобы лучше всего походит определение - "ЕФИНЬШ" (дословно не переводится с латышского языка, приблизительно соответствует слову "недотёпа").

S shizzy21 29.12.2016

"недотёпа" esat jūs. Ja uzskatāt ka katram darbiniekam ir jāiegulda savs darbs tajā afēristu šķūnī, tad vismaz ir jābūt samaksai pienācīgai. Neviens par brīvu šajā valstī nestrādā, bet iespējams jūs esat vienīgais eksemplārs.
Cerams tā pudele ko jums iedeva kā samaksu nav vēl tukša.

A Askerovs 08.02.2017

Sūdzību autori ""shizzy21" un "Aina Kalna" ir muļļas un jefiņi!

A Askerovs 08.02.2017

Авторы пасквилей против Аскерова делают ему пиар, сами того не осознавая. А Аскеров не боится идти на открытый диалог. В нравственном отношении Аскеров намного выше пасквилянтов!

X xanty 22.03.2017

"shizzy21" пишет тупые и злобные комментарии, этот "shizzy21" - явно угрюмый и злобный тип с комплексом неполноценности.

X xanty 22.03.2017

Эй,"shizzy21"! Давай соревноваться, кто напишет больше комментариев!

E edku58 22.02.2018

Es, shizzy21, atvainojos Askerovam par nepamatotām sūdzībām un atsaucu vusus rakstus par Askerovu.