Kalvāns - Kredīts

Labdien!
Šī gan nebūs sūdzība, bet brīdinājums.
Ja ir kāds kurš aizdod naudu, tad neieteiktu sapītie ar Vladislavu Kalvānu, viņš arī kā Tatjana Smelova, Tatjana Jelizova.
Vispirms jau sākās ar Tatjanu Smelovu-vajadzēja kredītu lai atdotu naudu priekšniekam, priekšnieks solot viņu nošaut un ko tur vēl, un līdz 3dienai parāds esot jāatdod, vaadzēja 1000Ls. Kad viņa rakstīja, salasījos šīs pasakas, un teicu ka naudu neaizdošu, lūdzās lai apžēlojas, jo viņai esot meita. Pateicu ka man nav garantija ka savu naudu saņemšu atpakaļ, jo ja nu gadījumā tas azerbaidžānis viņu novāc? Uz to saņēmu atbildi ka viņš viņš esot goda cilvēks:D aicināja mani par manu negodīgumu pret viņu satikties un man zobus izsist. Pofig, pārmetu pāri.
Tālāk nāca tā pati Tatjana, tikai ar nomainītu uzvārdu Jelizova. Stāsts līdzīgs, tikai šoreiz bija krievu mafija, norēcos, un pateicu lai liek mani mierā, un viņa nepiekāpās, teica ka Latviski maz ko saprotot un runājot latviski tikai otro reizi dzīvē, pateicu ka mani tas nekrata, un tad dabūju pārlasīt no viņas puses visus latviešu un krievu lamuvārdus:D abos šajos gadījumos e-pasts bija vienāds, tikai ar nomainītiem vārdiem [slēpt]@inbox.lv pirmajā gadījumā atsūtīja datus Tatjana Smelova
pilsoniba latvijas
191187-10607
Tie protams ir izdomāti no viņas puses (pieļauju ka izdomāti).
Tālāk jau raksta ar šādu e-pastu [slēpt]@inbox.lv un vārds un uzvārds parādās atkal Tatjana Smelova, tikai šoreiz atsūtīja savu pasi, un re tavu brīnumu pases kopijā Vladislavs Kalvāns p.k 170190-10606
Tagad viņai vai viņam vajagot 1000Ls depozīta maksājumam šodien, pēc divām minūtēm jau 2000Ls.
Pateicu lai beidz čakarēties ar zagtiem datiem, protams atbildi nesaņēmu.
Kas interesanti, abām Tatjanām pases sērijas nummurs beidzās ar 294, bet Vladislavam 594, tātad kāds ķer uz muļķi. Nesaprotu, bet laikam viņš vai viņa ātri maina dzimumus:D
Ja kādam ir kāda informācija, ziņojiet, vienkārši gribas atrast cilveku ar kura datiem rīkojas šis vai šī krāpniece.

A artūrs 02.07.2010

Tagad jau viņa ir Marina

A andrejs 02.07.2010

Kur var izrakt šitādus ļautiņus, kuri spamo e-pastu? Ziņo policijai un miers.

A Arturs 16.10.2010

6itaa ir pilniiiga stulbiiba ko tu sarakstiiji... es tos cilveekus paziistu un nav netaa jaaraksta par citiem visaadas pasacinjas...