www.sudzibas.lv Kalēja silks Krāpšana, lētas Ķīnas preces ar lielu uzcenojumu

Kalēja silks - Krāpšana, lētas Ķīnas preces ar lielu uzcenojumu

Nopirku pāris lietas un uzreiz likās aizdomīga sliktā kvalitāte, pēc laika atklājās, ka esmu apmuļķota, jo prece tiek iepirkta ķīnā un tiek pārdota 10x vai pat lielāku uzcenojumu, piešūtas tikai birkas. Tāpat ar šampūniem no "unnamed" - šie madara ražotnē ražotie šampūni patiesībā maksā 7.50 e, kalēja pārdod par 25 e, jo vārds uzlīmēts. Šeit atradu galeriju ar vairāk pierādījumiem par negodīgu uzņēmējdarbību. Https://postimg.Cc/gallery/bkcm0vp. Uzskatu, ka šis ir patērētāju tiesību pārkāpums un klaja cilvēku muļķošana! Ļoti ietekmelīga!

WWW.XVIDEOS.COM 22.03.2024

Pārtikas veikalos arī piesējies, kāpēc tirgo dārgāk, nekā maksā pie ražotāja? Kārtējāis klauns!

K kautnekadatkal 22.03.2024

labi netērēšu laiku ru trolli , iekopēšu to pašu, tāpāt kā tu, ko pie kokos Reģistrējies 8 min atpakaļ :) baigi sagribējās izkārtoties šeit pēc ši posta? Ak veroņika, es tādus kokos aķinas atkritumus nekad nepirktu, bet pārtikas lielveikali max 120% uzcno, šeit baby runa par 900% , biški filtrē , vai nēsāprōt latvīešū valōdū, kokoloko babe?:)

P Purvčiks 22.03.2024

klau, tas, ka esi no kokos buķika nodod tava garumzīmju neprasme :) "Jebkurā dzīve maksā ne vairāk par 9 grāmiem svīna..."

RAMONA👀 23.03.2024

Purvčiks komentē tikai zem kautnekadatkal ierakstiem. Ļoti neuzkrītoši🤣😅

S Snitch 23.03.2024

Nav tas pats, pārtikas veikalos tev uz vietas, uzreiz ir pieejamas preces no vairākiem ražotājiem. Viņi sniedz pakalpojumu. Visas "dropshipping" dēles, kas vienkārši padod tavu sūtījumu tālāk uz Aliexpress nekādu labumu nerada. Tie, kas mēģina slēpt preces avotu, vispirms saņemot preci pie sevis, pārsaiņojot un pēc tam pārsūtot tieši kavē piegādi :D

K kautnekadatkal 22.03.2024

Oi aizmirsu nomainīt uz kalēja, droši aizstāvi savu ķīnas uzpircējus, intersanti kura ķinas uzpircēja brendiņa intersēs te atnāci izkārtoties?:L)

P Purvčiks 22.03.2024

oi šitā uzpircēja ar fuiltraino seju kopē pat logo - paskateties Katrinas Silks. Viņai tie pieliktie mati reāli neietekmē smadzeņu darbibu, ka savu ideju 0?

K kautnekadatkal 23.03.2024

vīņā domā kā bāigi lābi rākstā lātvīēšū valodā, jā sālīēķ vīšāš īēšpējāmāš gārūmzīmēš lol

K kautnekadatkal 25.03.2024

tev reāli ir darbs šeit visu nolikt vai personīgi viss besī šajā pasaulē? Un jā Purvčiks man ir draudzene ar kuru tovakar bija jautrs vakar, tev tādu laikam nav, ja jāpavada tik daudz laika šeit un "viss slikti".

K kautnekadatkal 25.03.2024

tas nav dropšipings, tas ir pavisam cits biznesa modelis un ideja nekā šī acīmredzama patēŗētāju maldināšana ar "handmadeinlatvia" birku