Kakis - Kakis

Man vakar nobrauca kaki kurs skraidija Kengaraga pa ielu. esmu soka jo nezinu ko darit, jo neviens neredzeja ka manu Seniju nobrauca. :(
Ja kads redzeja ka nobrauc Baltu kakeniti Maskavas iela - 3**, tad ludzu rakstat man seit, un iedosu e-pastu lai atrastu vainigo.
Daudz masinu bet kurs nezinu! un dalijaties komentarijos par saviem kakeniem.

J

V Vilnis 07.10.2009

Mana kaķene gan nekad ķengaragā nav dzīvojusi, tik pa Olaini. Un te daži komenti ciniski! Runa iet par cilvēka un dzīvnieka attiecībām un abi no tiem cieš sāpes!

. ....kl 07.10.2009

Man arī ir kaķis, tikai tas pa ielu neskraida. Iziet pagalmā- pagozējās saulitē... Bet labāk vispār nelaist ārā.

J jo 08.10.2009

Ļoti daudz kas atkarīgs arī no šoferiem. Citi bremzē - ieraugot ceļa malā redzot kādu dzīvnieku, citi vēl piespiež gāzi, uz ielas redzot dzīvnieku. Protams, iespējams, ka kaķis izskrēja pilnīgi negaidot zem riteņiem, tad jau nevar vainot šoferi, kas - ja ir labs cilvēks, tāpat jau pārdzīvos notikušo. Izsaku līdzjūtību kaķīša saimniekiem!

A Antons 09.10.2009

Brrr, asinis šķīda, kaķis brēca un brēca...

š šeherezade 09.10.2009

Jā, tiešām dažiem indivīdiem nu nepavisam nav labi ar to galvu...Un lai arī neviens nezina, kas slēpjas zem jūsu visu nikiem, tomēr pēc rakstītā var skaidri saprast, ka arī reālajā dzivē esat morālie kropļi...Nedod Dievs, kādam dzīvniekam trāpīties jūsu ceļā un neapskaužu tos dzīvniekus, kuri nelaimīgas nejaušības dēļ kļuvuši par jūsu pašu mājdzīvniekiem...

H haahh 10.10.2009

STULBI JOKI, PAT VAREETU TEIKT SLIMI!!!

R rojs2 10.10.2009

pag, a ko tu domā darīt? sorry, bet pati es vainīga, nevar kaķi laist skraid't tādās vietās, kur ir satiksme, jo nevar šoferi izsekot kurā brīdi kaķis skries pāri ielai. Tā ka nelādies uz šoferiem, bet uz sevi par to, ka savu kaķi nesargāji.

š šeherezade 10.10.2009

Roj, vai tad tiešām neredzi, ka sūdzību rakstijis bērns, kuram nobraukts kaķītis un kurš izmisumā meklē jebkuru palīdzību?:(((

A albis 10.10.2009

tā bija ''Pobeda''1946.gada nr.12-34 ЛТН.(atvainojiet gabaliņš melnā humora)

K Kristine 11.10.2009

Runajot par siem cilvekiem...es nelamasos, bet saprotu, ka ar viniem viss nav kartiba!Ja var sadi izteikties par kakiem vai nirgaties par cita cilveka nelaimi(attiecinu uz Maiju), tad jadoma, ka viniem majas gimene nesniedz vajadzigo milestibu, ka ari draugi!Un varu deret, ka cita sabiedriba vini tiek apsmieti...tas izskaidro so necilvecisko noskanu!Man Jus tiesam ir zel... !!!
Meitenei izsaku lidzjutibu un gan viss nokartosies :)

K Klinta 25.10.2009

daudzi komentāri toč slimi, to autori tik pierāda kāds smadzeņu trūkums ir galvā,
Bet autorei- nu ārprāts, ne jau kāds speciāli kaķim brauc virsū. Viņi tak bieži vien ir padebīli un skrien paši riteņos, ko ta lai tas nabaga šoferis dara? apdraud savu dzīvību cenšoties neuzbraukt kaķim??

I incis 25.10.2009

manuprāt kaķis jātur mājās, ja viņš skrien uz ceļa.saimnieks pats vainīgs ka kaķi nobrauca, jo šoferis tak nebremzēs katra kaķa dēļ.starpcitu tādu kaķu un citu dzīvnieku dēļ, kas skrien uz ceļa bieži vien tiek apdraudēta arī šofera un citu satiksmes dalībnieku dzīvība.jo kamēr centies dzivnieku apbraukt vai strauji bremzē pats vari ietriekties un dabūt dažādas traumas.