Kakis - Kakis

Man vakar nobrauca kaki kurs skraidija Kengaraga pa ielu. esmu soka jo nezinu ko darit, jo neviens neredzeja ka manu Seniju nobrauca. :(
Ja kads redzeja ka nobrauc Baltu kakeniti Maskavas iela - 3**, tad ludzu rakstat man seit, un iedosu e-pastu lai atrastu vainigo.
Daudz masinu bet kurs nezinu! un dalijaties komentarijos par saviem kakeniem.

J

I Ivars 07.10.2009

Ka tik pati savu "Seniju" nenobrauci, un gaidi kad tev par to kāds maksās soda naudu ;) Ganjau pati savu kaķi nogalēji!

I Ivars 07.10.2009

es redzeju! ta kakene pati ustaisija pasnavibu, skrienot virsu braucosai masinai!!!

U Undīne 07.10.2009

Kurā tieši ielā? Manu runci, aizvakar atrada bezgalvas, un kājām mētājamies miskastē! Pati esmu šokā par manu mīļuma notikumu, bet ganjau tie kas to izdarīja, nožēlos!

š šeherezade 07.10.2009

Ivar, Tu esi nejauks un ļauns radijums, ja vispār šitā vari uzrakstīt...:(Jeļenai tikai varu pateikt, ka grūti būs atrast vainīgo un nav jau teikts, ka kāds speciāli nobrauca, kaķi jau tādi šiverīgi un skraida apkārt---grūti viņus novaktēt...Diemžēl tāda nu ir dzīve...

H Hugo Djego 07.10.2009

Jūs tur neko nepanaksiet.Ja dzīvnieks nesaprot, kur iet, tad īpašnieks viņu tur pie saites vai vispār nelaiž laukā, bet istaba tur kastīti un arī baro istabā.

V Vilnis 07.10.2009

Es arī domāju, ka Jeļenai grūti būs ar vainīgā meklēšanu. Turies!

M Maija 07.10.2009

Atvaino Jeļena no sirds! Tā biju es, kura notrieca tavu kaķenīti! :(
Saproti arī mani, kad es braucu pēc ballītes un biju nedaudz iedzērusi, un neredzēju kur tas kaķis skrien! Lai gan drīzāk tev būtu jātvainojas, kad tavs šmurguļa kaķis, manu balto BMW notraipīja ar asinīm, un vēl iekšas bija ieķērušās, tāpēc maksāsi sodu, par manu auto bojājumiem, un riepas maiņu! ;)

O Ogita 07.10.2009

Zel tiesam kad ta, bet labakl kakus majas atstat, jo mans ari pazuda nezinama veida :( pirms 4 gadiem pazuda un vel sodien gaju meklet un ta katru dienu!

A Anita 07.10.2009

Gadās! Man pirms 7 gadiem, maza kaķenīte izkrita pa 5 stāva logu, arī Ķengaragā, bet kā nokrita, tā uzreiz miskastes mašīna pārbrauca pāri, un tikai 1 actiņa palika pāri, jo pārējais laikam aizķērās! Tas bija šoks, un murgs visu atlikušo dzīvi man :(

Z Zane 07.10.2009

Mana kaķene 9.septembrī pakārās, aiz veļas auklas, un vanags viņu sagrāba!!!

M Mazaaduudina 07.10.2009

Manai drawdzenei arii bija kakjene, un sii iestreega masinas motoraa un kad saimnieks saka braukjt, tad visas iekshaas iskjaidiija pa ielu ))** ;PP njaa ---))**

Njā...diez kas nav...

G Gaida 07.10.2009

Manam runcim viss kārtībā, tikai suns kājas pakaļējās nokoda, arī ķengaragā! Vismadz dzīvs :P

H Hugo Djego 07.10.2009

Vai jūs vispār zināt, kamdeļ tas tā notiek?Noskatijos vienu kaķu filmu dokumentalo, tur bija teikts, ka kaķi paārāk biezi apdzīvo zemi.Katram kaķim būtu nepieciešams 1, 5kvadrātkilometru liela platība, bet kaķenem 1kv.km.Garš stāsts vispār...

A Anita 07.10.2009

Hugo Djego - ārā par maz paltības gribi teikt???? Mana kaķene pa logu izkrita, un šausmas + par to kad miskastes mašīna pārbrauca!!!

U Una 07.10.2009

Mans runcias saindējās Ķengaragā ar putna atliekām!!! Nošāvu savu runci par to kad ēd ko nevajag!!!

H Hugo Djego 07.10.2009

Anita, tas par kaķiem.Arī cilveku par daudz.Īpaša vairošanās notikusi pēc abiem pasaules kariem.Tas nozīme, ka cilveks līdzīgs šajā ziņā žurkai-jo vairāk iznīcina, jo straujak vairojas.Tas nozīme, ka nedrīkst pieļaut nevienu karu.Bet mūs jau neviens neņem aubē...

B Bubu 07.10.2009

Kas jums, cilvēki (ja vispār tā var saukt), kaut kas nav kārtībā ar galvu? Runāju par tiem, kas šeit raksta kaut kādas stulbas preteklības!? Slimi!
Autorei izsaku līdzjūtību.

J juris 07.10.2009

+1 ieprekšējam komentāram.Diemžēl liela daļa sabiedrības tiešām nav kārtībā ar galvu un ir ļoti, ļoti slima!