Kaimiņos autoserviss - Troksnis, gāzes

Sākumā remontēja mašīnas, gāze ja pie mājas, tagad saka remontēt motociklus, caurām dienām motocikla skaņas, gazešanas, pārbauda kā ir saremontēti. Kur lai mēs sūdzamies, vai var vērt autoservisu personīgo māju sektorā, kur ir ātrumu ierobežojumi?

Z

Life_is_life 06.08.2019

Sac ar zvanu policijai

Z zanudo4ka 07.08.2019

bet ja tur viss ir nopirkts

O Oskars 06.08.2019

Ja nepatīk var pārvākties

~ ~Lelde~ 07.08.2019

Tikmēr tev kārtējais rīts, kad mosties, saproti, ka atkal jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli? Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?
Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus 205 miljonu eiro Džekpotam nākošajam SuperEnalotto izlozes biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau rītvakara izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Negaidi sazin ko, sāc rītu ar aktīvu rīcību, pasper soli pretī savai Laimei https://bit.ly/2Zne76f