www.sudzibas.lv Kafijas Draugs Mana pieredze kafijas drauga serviss

Kafijas Draugs - Mana pieredze kafijas drauga serviss

Labdien. Trīs gadi atpakaļ nopirkām simens kaf. Aparātu kafijas draugā. Tā ka veikala garantija ir beigusies. Pēdējā laika taisot kafiju - tika dzirdētas lauzanas skanas (it ka kaut ko iekša lauz) . Saprotam ka tas nav uz labu, vedam aparātu 2.12.2022. Uz Rīgu (Maskavas iela) tur visu izstāstu kas - kā, aparātu paņem uz diagnostiku. 16.12.2022. Zvans no kafijas drauga - serviss. Jūsu kaf. Ap. Jāmaina 3 detaļās (reduktors, pagatavošanas blogs, plūsmas mērītājs) un summa + / - 430 eiro. Protams summa nav maza bet esam izvēles priekša taisīt to pasus vai pielikt naudiņu un tomēr jaunu iegādāt. Pēc dažam dienām zvanu un saku ka netaisīs. 28.12.2022 ierodos Maskavas iela pakal kaf. Ap. Tur pārdevējs pēc izdota akta Saka - jusu aparāts tik tiko no rita atnāca no Lietuvas. Es pārsteigta ka no Lietuvas nekas jau nebija teikts, atnes kafijas aparatu izjaukta veida atpakaļ nebija salikts ka es vīnu atdevu. Tas mani pārsteidza. Samaksāju 15 eiro par diagnostiku un saku - man lūdzu kādu dokumentu kur ir no servisa apstiprinoša kas mums jāmaina. Pārdevējs ieet datu bāze un tur nekā nav (dati tiek dzēsti) . Ka tā var būt! Pēc jauna gada. Sazvanos ar citu meistaru kuru sameklēju intern. Izstāstu savu pieredzi kafijas drauga un ko serviss diogn. (3detalas jāmaina.) mestars Saka - atved apskatīšos. Nepaiet ne nedēļa ka meistars zvana ka jūsu aparāts ir gatavs. Man pirma doma (ka un cik jāmaksā) . Meistara atbilde: ne cik! Visas trīs detaļās ejošas - tikai atlika ieelot, iztīrīta utt. Loti labs meistars, atsaucīgs, saprotos un galvenais ar zelta rokam. Rakstu jums šo pārdomām ka ne vienmēr viss ir jāmaina, tikai vajag pieiet ar mīlestību.
Paldies tev meistar no Ikšķiles Anton.

Tavs klients: Siemens eq500 no Bauskas

Papildināts Sanita Pastare 13.01.2023