Kafejnīca "Putnumīlis" - slikta apkalpošana

Neiesaku ēst kompleksās pusdienas šajā iestādē. Ēdienkartē ir rakstīts viens, bet reāli atnes pavisam ko citu. Bijām ar kolēģi pasūtījuši zupu un otro, kā jau visos kompleksos, no sākuma viņi sajauca un atnesa kolēģim pavisam citu zupu un tas bija pēc 15 minūšu gaidīšanas, zupa bija pārsālīta un zivs zupā bija vairāk asaku nekā zivs. Pēc tam bija otrais, kuru mēs gaidījām vel minūtes 10, pasūtīju tādu ēdienu kā ļuļa kebab, ja kāds nezin, tad tas ir kaut kas līdzīgs kotletei no jēra gaļas ar sīpoliem un zaļumiem, cepts uz grilla...diemžēl šo gardumu man neizdevās nobaudīt, par cik šajā iestādē uzskata, ka ļuļa kebabs ir kotlete no cukgaļas ar papriku, mēģināju pasaukt oficianti 2 reizes, izdzirdējusi, ka viņu sauc, uzreiz slēpās virtuvē. Paliku nepaēdusi un ļoti neapmierināta.

T ToMarina 22.09.2011

Tur taču visi "draudzējas ar putniem"!

S spodra 22.09.2011

šajā miskastē vēl kāds arī iegriežas ...kādreiz atradās viņi vecrīgā, urlveidīgs bomžatņiks jau tad bija :)

T ToSpodra 22.09.2011

Kā to saprast-urlveidīgs?Tur bija arī urlas?Vai atkal tas bija iekārtots pēc urlu gaumes? Gribētu zināt, kāda īsti ir urlu gaume!

K KKK 22.09.2011

Spodra!:) ja bi zastrelilasj s takim imenem!

S spodra 22.09.2011

protams, ka urlas pārvalda to kantori, ne tikai draudzējas ģimene ar putniem, staigā ar kā putnubiedēkļi - ja negribi noindēties, turies pa gabalu !

T ToSpodra 22.09.2011

Kas vēl par kantori, runa taču bija par ēstuvi!Vai tad tur nepasniedz urlu nacionālos ēdienus?

L Lii 22.09.2011

Nezinu, gruuti spriest..peedeejo reizi tur biju vasaras saakumaa..jaagaida ilgi-jaa..bet nebija pirms tam taada veida ekscesu. Mana draudzene dziivo netaalu un darbs vinjai bija netaalu, taapeec pusdienlaikos biezhi tur tikaamies, kaa arii taisiijaam meitenju paseedeeshanas. Garshiigi, porcijas lielas! Nekaadus shikos un daargos eedienus gan neizveeleejaamies, bet to ko pasuutiijaam bija ok. Izbriiveeshu laiku un iegrieziishos tur kaadu dienu, tiiri intereses peec-vai tieshaam taa var mainiities iestaades serviss.

T ToLii 22.09.2011

Padalies lūdzu pieredzē, kādi īsti ir urlu nacionālie ēdieni, nekur nevaru atrast.

N Nacionļniebļuda 22.09.2011

Abortēto cāļu zupa, sapuvušu olu kultenis, saldajā-varžu ikru ķīselis ar augoņu klimpām.Uzdzeršanai virsū-no sūdiem brūvēta samogonka.

K Krotow 27.09.2011

Tur resnie putni apkalpo, ko brīnies :)

N Nastja! 27.09.2011

Sudja po nazvaniju i obsluzivaniju! Tam toljko gansje rabotaet!

T ToNastja 27.09.2011

A ti hočeš, čtob tebja tože obosrali?Budeš nočju ležatj obosrannaja!

N Nastja! 27.09.2011

Ne! Ne budu! Gansje budet obosrannoe lezatj!

N Nastja! 27.09.2011

A glavnoe tancujuchee i pojuchee gansje!(gordoe)

Nu ko tu dari?

S spodris 29.09.2011

Nastja var par brīvu mums - putnumīļiem atsūkāt :)))

M Man garšo 12.05.2015

Kas par seklām sūdzībām!Varbūt konkurentiem vajadzētu pašiem padomāt par kvalitāti un cenām! Putnumīlis ir strauji progresējis ēdināšanas uzņēmums, kura pakalpojumus izmanto par ministrijas un vētniecības! Patīkamas un saimnieciskas darbinieces! Tas, ka ēdiens ir jāpagaida, varbūttomēr liecina, ka dabūsiet ko svaigu... Konkurentiem vienkārši skauž.

L Lolita 04.11.2017

Sveiki.Iegriežos tur ik pa laikam.Ēdiens svaigs un garšīgs.apkalpošana laba.nu jā dažkārt ilgi jāgaida bet vismaz zinam kad ēdiens nav izņemts no saldētavas un uzsildīts.Apkalpšana ar laba...