Kafejnīca marija - Slikta attieksme

Sveiki.
Neiesaku nevienam jauna cilvēkam un vispār, iet strādāt uz kafejnīcu marija, kas atrodas daugavpils ielā.
Priekšniece tāda normāla izskatās, bet jums jāstrādā ar bārmeni kura tur ir priekšniece jau 12 gadus.
Drausmīga bāba, savadāk nenosauksi.
Ja viņai nepatīk cilvēks viņa sāk stāstīt savas gudrības ko redz skatoties uz tevi, jo vinai tak nav 20 gadi, bet gan pie 50 jau.
Vnk sterva baigā.
A nabaga pavāram par 25 eiro dienā un bezalgas atvalinājuma ko noteikt var dabūt tikai 1 ned gadā, jātaisa salāti, deserti, gaļas, zupas, mērces, pie tam vel jāmazgā visi virtuves trauki un grīdas.
Tākā ja gribi krist līmenī un tev ir "ambīcijas", (ka tā bāba teica) , tad neej uz turieni.
Velu visiem veiksmi...

S Sasssa 05.11.2016

https://www.youtube.com/watch?v=0I0t8BNgZWg šādi līdzīgi video ir ļoti daudzi, domājams diezgan viegli var saprast, cik nopietna iestāde!