www.sudzibas.lv Kafejnīca "Ērmanītis" Slikta apkalpošana + Negodīgs uzņēmums

Kafejnīca "Ērmanītis" - Slikta apkalpošana + Negodīgs uzņēmums

Kafeinīca kā tāda ir viduvēja. Cenas ir augstas un piemēram, ja citur garnīrs ar piedevam maksā kā viens vesels, Ērmanītī tas viss maksa atsevišķi! Tas ir briesmīgi!!! Apkalpošana ir slikta. Šodien biju Ērmanītī un man nacas gaidīt lai vispar kāds butu atnacis un apkalpojis mani! Nevienas aiz letes nebija vispar!!! Un ēdinā bija matu gals! Nekādas sanitarijas! Esmu ļoti neapmierināta un domāju, ka sliktāk par šo kafeinīcu Ventspilī nav!!! Ļoti slikti!!! Vēl redzēts kā pārdēvēji izmanto tā saucāmo "melno kasi". Ļoti rēti kad var dabūt čeku.

O

č ČangalsPleška 03.03.2011

A za4em tebe 4ek?

O Oļegs 03.03.2011

не в самом чеке дело, а в том что они даже через кассу не пробивают его! ведут черную бухгалтерию, при чем делают это в открыто в наглую!

č ČangalsPleška 03.03.2011

Nu ti ze polu4il, 4to zakazal!? A to 4to 4erez 4ernuju buhgalteriju, eto uze ih delo! kazdij krutitsja, kak mozet!

č Čoms 03.03.2011

Nesaprotu, kādēļ lai vēl palikušie uzņēmēji glābtu šo grimstošo kuģi-valsti.Tās dienas jau ir skaitītas, jo nevar pastāvēt valsts, kura visu laiku tikai palielina nodokļus, pretī nedodot iespējas ražot.Viss, kas ir bijis likvidējams, ir likvidēts, vēl druska mežu ir palikusi, tad izvedīs arī akmeņus, un ar to ir cauri.

Z Zinaida 03.03.2011

A kto tut hedovolen6 ?

T ToZinaida 03.03.2011

Ej izgulies!

M martins 03.03.2011

nu ventspili ar sabiedrisko edinasanu loti svaki.
ermanitis cik zinu, tad sakarigakais skaitijas.
tagad pat tur nau ko iesakt? :D
ja brauciet uz "pilsetu ar ritdienu", tad smerejiet sviestmaizes un ediet tas.

Z zabete baro baložus 15.04.2011

Esmu bijis Ventspilī darba darīšanās un vairākas reizes esmu pusdienojis šajā ēstuvē. var piekrist, ka cenas daudz neatpaliek no Rīgas tml. iestāžu cenām, vienreiz negaršoja otrais ēdiens, bet tā caurmērā, ja nav prasības kā pret restorānu, visnotaļ normāli.

Z ZUZE 16.06.2011

Šodien Ērmanītī skāba kartupeļu biezputra! Uzmanieties!

V Vinifreda 08.08.2011

Nu tādu apkalpošanu ar "gariem zobiem" es sen neesu redzējusi...un vēl pilsētas svētkos!!!No 5cām zupām, kas rakstīts, ir tikai viena!!!Frī beidzās pirms manis un vairāk nebija!Likās, ka apkalpotāju atrāvu no mīlotā seriāla, vai, jo tā pūta un elsa, skatījās pulkstenī un nikni uz mums-pilsētas viesiem svētkos...Ja bērni negribētu ēst, pagrieztos un aizietu jeibogu!
Pirmoreiz ēdu auksto zupu, kur bij tikai šķidrums un gurķi...vairāk neko nevarēju izzvejot...īpatnēja recepte..
NEEJIET UZ ĒRMANI!!! Oma sabojāta un vairāk nekā!

M Māris 08.08.2011

Man patīk šī kafejnīca.

V Ventspilniece 23.10.2011

Pilnīgi nepiekrītu šim rakstam!Tur vienmēr var garšīgi un ātri paēst.Tas gan, ka rindas ir lielas pusdienlaikā, bet tas tikai nozīmē to, ka cilvēkiem tur patīk!Meitenes vienmēr ir ātras, smaidīgas un laipnas.

D Dzintra Vorotinska 09.09.2018

Nevajag runāt lieku, ļoti laba kafejnīca, garšīgi, ātra un laipna apkalpošana.