www.sudzibas.lv Kafejnīca "BONO" Slikta apklpošana,ēdamais, u.t.t.

Kafejnīca "BONO" - Slikta apklpošana,ēdamais, u.t.t.

Piektdien svinējām kāzas. Apkalpoja mūs ar tādām drēbēm ar kurām uz kūti varētu iet. Edamais bija stipri minimāls un negaršīgs(varteikt, ka neēdams). Un, vēl beigās pieskaitīja nepamatotu summu.
Atieksme, apkalpošana zem kritikas.
Neiesaku tur iegriezties.

G

L lasītājs 10.11.2008

Lētā ēstuvē nevar gribēt labu apkalpošanu.

: :) 10.11.2008

Mēs tur svinējām vīra dzimšanas dienu divus gadus atpakaļ. Ediens bija negaršīgs. Gaļa it ka aizvakar pagatavota un uzsildita šodien.
Pie tam vel nebija apkures tajā zālē, kur svinējām, bija jāsēž meteļos.
Bet samaksajam normalo naudu, par to naudu citā vietā noteikti varējam dabūt kvalitatīvaku apkalpošanu un labāko virtuvi.

I Ieva 08.12.2008

Mēs kafejnīcā''Bono'' svinējām savas kāzas, kā arī citus ģimenes godus.
Neēsam vīlušies nevienu reizi. Ēdiens ir ne tikai garšīgs, bet ļoti garšīgs un glīti noformēts -pietika visiem, pat arī brokastīm. Apkalošana ir augstā līmenī, viesmīle ir ļoti laipna, atsaucīga un uzmanīga.
Par šo kafejnīcu varam pateikt tikai labus vārdus un ieteikt citiem, ko arī daram .

M Marija 09.12.2008

Savukārt es kafejnīcā svinēju dzimšanas dienu un man tika uzklāts pasakains furšeta galds. Esmu ļoti pateicīga kafejnīcas personālam par garšīgajiem ēdieniem un jauko apkalpošanu.

L linda 22.06.2010

Nesen bijam uz vienu prezentaciju tajaa kafejniicaa...
No comment, bija tik negarshigs ediens, galja ljoti negarshiiga ar nedelju atpakalj pagatavotiem riisiem...nekad muzhaa vairs tur neiegriezishos:(

P Patricia 18.10.2010

Atzīmējam tur jau kādus 5 svētkos un vienmēr viss ir bijis labākajā kārtībā. Nu ja kādam ir īpaši izsmalcinātas garšas kārpiņas, tad jau sākotnēji jāmeklē restorāns a la Mārtiņš Rītiņš. Ļoti garšīgs un dažāds ēdiens, laipna saimniece. Telpas siltākas gan varēja būt:)

A Aigars 15.06.2011

Ko var cepties tajās sūdzībās?! Dzīvoju netālu no šī kroga, normāli ar draugiem savācamies pa piektdienām, noīrējam tur pirti ceņaks atbilstošs, viena no normālākajām vietām kur relaksēties un ietusēt-pirts, kamīnzāle, baseins, rijamo ar var pasūtīt uz vietas, uzceps tādas zakuskas ka prieks, vienīg alus izvēle tur varēja būt plašāka, bet nu ir o.k, sūdzēties nevaru! Katrā ziņā ēdiens Bono toč ir garšīgāks kā Elandē, nu tas tā mans subjektīvs viedoklis!:0