Kafejnīca, bistro "Naedalovka" - Apmāns, šoks

Aizvadītajā nedēļā iegriezos nesen atvērtajā kafejnīcā, bistro "naedalovka". Biju dzirdējis, ka viņiem esot akcija "apēd vairāk nekā citi! ". Tobiš, doma ir tāda, ka tu sarunā ar pie cita galdiņa sēdošo, ka konkrēta ēdiena porciju apēdīsi ātrāk nekā viņš, bet par to kafejnīca uzvarētajam nākošās pusdienas 10 eur vērtībā uzsauc bez maksas. Tieši tajā dienā paveicās un atradu sev pretinieku, kurš jau sēdēja kafejnīcā. Es uzreuz huyax nopriecājos, ka nu tik vinnēšu, bet bija viens bet... Kad tika atnests ēdiens, tad man baigi sagribējās uz toleti. Liels man bija pārsteigums, kad atnākot no tās mans ēdiens bija jau aiznests no galda. Prasu oficiantam, kas par lietu, a šis man atbild "mēs jūs naedaļi! ". Normāli?

Papildināts Rufuss 30.07.2018

Kad mēģināju pacelt balsi par šādu rīcību, jau sāku škandalēt, tad oficiants bargā balsī noducināja, ka "es dabūšot ar šķipeli pa pieri tā, ka griķi ar granti sajauksies". Pzd, toč vairs neiešu...

R

WТF 30.07.2018

Tad nosaukumā burts "d" jānomaina uz "b"

N Nabaga Joriks 30.07.2018

Tā ir ka blandās pa aizdomīgiem ūķiem! Nezinu kas tas par "Naedalovka" tāda ir bet internetā par viņu nav nekādas informācijas un pats nosaukums jau liek aizdomāties par šīs barotavas kvalitātes un servisa līmeni

donna b 30.07.2018

Kur si kafeinica atrodas, ja tu pats esi neesi liels najebalovets.

Dainis 31.07.2018

Kaut kā nedaudz nereāli jūsu sūdzība izklausās, vai arī pēc paskata esat tik ļoti noskrandis un nopampis, ka pret jums šādi izturējās.

Iesaku nākamreiz doties uz veco labo bistro "Otjedis!". Tur gan oficianti ir pieklājīgi, gan viņiem neizsniedz šķipeles.

J Jānis Ausainais 01.08.2018

Ja tā bistro nosaukums ir pareizs tad te jau laikam vairāk ir jāziņo valsts ieņēmumu dienestam!Jo bistro ar tādu nosaukumu tik tiešām nekur nav reģistrēts un nav atrodams inernetā... tātad 99% ka strādā pa kluso bez nodokļu atskaitēm.u.t.t