kafeinīca-A.L.L. CAPPUCCINO - Samniece

Skaistas meitenes Riga atnaciet kopa Vilandes iela 13, Kafeinica A.L.L CAPPUCCINO. Tur Samniece Viktorija - Skaistam meitenem liek maksat par udeni no krana , un tikai var sedet 15 minutes- tapec Saimniecei Viktorijai nevar pardzivot ,ja sakaista meitene sez pie vinas majas kur vina dzivo ,Vilandes iela 13, un vinas viriesi kas dzivo blakus. Kak var stradat ar tadu Saimnieci Viktorija - un ta ienist ! Vina nav tik drosa ! Un ta baidities no skaistam meitenem - but tik nezeligai un greisirdigai ! Samniecei vajadzetu rupeties- par ruktu kafiju ,kuru taisa pa divam reizem, kas dzer late vini nejut ruktumu kafija un baltu pienu .Vai tadai Samniecei Viktorijai Var stradat - Kafeinica ludzu paskiet ar tadu ateiksmi!!!

K

C Chelsey 22.07.2016

Lasīju 3x un sapratu tikai to, ka saimniecei ir antipātijas pret skaistām meitenēm :D

D Dontkillmyvibe 22.07.2016

Iemācies no sākuma rakstīt un tikai tad atstāj sūdzību.

S Sūdzības ABC 22.07.2016

Google tulkotājs :)

V viola-lada 23.07.2016

krasivux-vsegda-ne lubili!---devconki-xodite v drugie kafe-ix-mnogo! zavist-bula -est i budet...!

L liepnieks 25.07.2016

Vispar kā tāda iestāde ir ok, man patīk!