www.sudzibas.lv Kaf.Baltie gadalaiki Par nejauko attieksmi pret darbieniekiem

Kaf.Baltie gadalaiki - Par nejauko attieksmi pret darbieniekiem

Pieteicos darba sai kafejnica domaju labs darba laiks, itka normala alga.Bet kas tev deva, sakas jau kada tresaja diena.Saimnieks Brunis saka mani lamat, tu stulba vai tiesam neko nejedzi no darba.Ja nav smadzenes ej stradat par setnieku.Prodktus pirka tik daudz cik vienai dienai vajadzigs porcijas.Gala stav ledusskapi nedelu un vairak.Maksat ari negribeja algu.Piektdien bija algas diena, aizgaju un teica ka nav ietirgots lai varetu izmaksat algu.Saimniece Inta pieteicas bezdarbnieku apmacibai uznemuma.Kala planus ka nodarbinatibas dienests maksas stipendiju un par to vares pirkt aprikojumu, rives, katlus, krasni.Nu attieksme trakaka neka pret suni.Tad tas nav garsigs un tas nav labi.Katli nolietojusies, emalja nost.Es ari mazgaju traukus un parasti nekas nenaca atpakal, no klientiem.Skivji parasti bija tuksi izesti.Un vel sai kafejnica darbienieki loti biezi mainas jo nevar izturet sunisko attieksmi.Algu jau itka izmaksaja bet aprekinu ne.

R

: :) 19.05.2010

Ramona, iemaacies formuleet un izteikt savu domu! Esi paarlasiijusi tos slimos sunja murgus, ko sarakstiiji???

Z za242 21.05.2010

vajag viņiem uzsūtīt PVD un VID.Tad atrausies pa pilnu programmu.

A Anna 23.05.2010

Pilnīgi piekrītu Ramonai par produktu turēšanas ilgumu(+ tie produkti bija nocenoti maximā pirkti broileri utt.) un protams attieksme šausmīga ...Es tur strādāju pirms 2 gadiem par pavāra palīgu, bet lika mazgāt traukus un tīrīt nost no sienām vecus, piekaltušus produktus...Nostrādāju mazāk par mēnesi, saimnieku solīto 90ls vietā saņēmu 30ls ar aizbildinājumu ''Tu pārāk lēni strādāji''

Z Zobs 30.05.2010

Tagad visi moka kalpus.
Pietiek kunkstet internetaa.
Pietiek balsot par meliem.
Palikusi tikai PCTVL/citi visi jau valda un muld.
Vienigi vini varbut nemociis lidz badam tautu.
Beidziet kunksttet un balsot par tiem pasiem klauniem.
Par algu, ligums ir, tad ej uz VDI, VID,
Cilveki KUNKST INTERNETAA, NEZINO, NECIINAS PAR SAVAM TIESIBAAM, BALSO PAR TIEM PASIEM AR NAKAMO NOSAUKUMU.
Sausmigi neuznemiga MAZOHISTU TAUTINA.
TAPEC IR SLIKTA DZIIVE.
PASI BALSOJAT, TICAT, KLUSEJAT, NEZINOJAT.
20 GADUS LAUJAT MULDET UN IZSUUKT SEVI.
PAR SITO IESTADI NEKO NEZINU.
VISUR SLIKTI.
BIEDZIET KLAUSIT POLITIKAS MELUS, BALSOT PAR TIEM EERMIEM.
NEMAM, IEVELAM PCTVL.
Agrak balsoja par citiem, , un vini visi vienaadi-muld unTAUTU NICINA.

Z Z 31.05.2010

Hi

P Petridze 28.09.2010

Labdien! Ieejiet kadreiz tas vietas WC, tur bus murgs, jo viniem nav apkopejas. Nesauksu vardos, bet barmene esot jautajusi, lai atstaj slotu ar lupatu, lai sakoptu gan WC, gan klienta negadijumu. Prieksnieciba esot atibldejusi, ka barmenei-viesmilei nevajagot gridas lupatu un ceturtdienas dienaa aizbrauca atpusties liidz pirmdienai.