www.sudzibas.lv Kadu saimnieki mazie man dara pari Apmaiņa iekšiņu zagšana nogalināšana

Kadu saimnieki mazie man dara pari - Apmaiņa iekšiņu zagšana nogalināšana

Taks pēdējā laika mani apciemo žurka Prasiet Oskaram polim vai pats paprasīšu šodien kurš no viņiem visu laiku griež nost vainu peniti vainu virsnieru dziedzerus tad katram saimniekam mazajam ir saimnieka balss tikai no bērnības virsnieru uzrakstīju jo pēdējā pilīte bija Aivja Mazais no Bukultiem villas Viktorijas tādā sajuta bija kad viņš man pievieno kāda veca cilvēka virsnieru smadzeņu kārtas galu un vel saka piedod taks un vel Mustangs Apsardzes galvenās mazais apciemo ka jau parasti ir piedzīvoju kad kontrole ari citu balsi es ari maku kontrolēt citu balsis un pat ļoti skaļi kāds to visu gribu atpakaļ virnieru dziederi smadzeņu kartai man ir gari stiepjas virs galvas taka jebkura bridi kads var man tos nogriezt :(

Papildināts balderjanszombijs1 23.02.2023

Ja un elizabetes Locas mazais čakare pratu

Papildināts balderjanszombijs1 23.02.2023

A un Mihaela Meiera Mazais no Berline visu laiku zpg man mugurkaulu no Nestore 54 Berline M.Meier durvju zvans

Papildināts balderjanszombijs1 23.02.2023

A un vel zagles Melisas Beneton Supermeitenes Mazais ari apzadzis iebaž savas smadzenes pie manim

Papildināts balderjanszombijs1 23.02.2023

Un prasa man ko es varu darit es biju kko paradijis un viņa saka to es varu darit? Un tad saka es ro daru bet nezinu kas tas ir

Papildināts balderjanszombijs1 23.02.2023

Es biju apstulbis un to viņa piesavinaja ne es viņai saku to es varu darit un viņa man atbild to es daru bet veljoprojam nezinu kas tas ir nav jau nekadi meli ta nu viņš ir tie mazie lielaka daļa ir kleptomani bet ne visi

T tainsīgatiesa 23.02.2023

Jautrais analītiķi tas tu?🤣