www.sudzibas.lv Kabuki pretiga apkalposana

Kabuki restorans Kr. Barona iela 14 - pretiga apkalposana

Biju iegriezies restorana kabuki , biju domajis ka bus laba apkalposana, bet sanemu , pretigu attieksmi , briesmigs administratores darbs, man bija pilnigi kauns par to ka uzaicinaju savu otru pusi pavadit labas vakarinas. Administratore Julija , vairakas reizes rupji izteica, neizsita ceku , nez vaj no kurienes sarekinaja milzigu summu, kad es prasiju paskaidrot,par ko man tik daudz jamaksa,. Vinja izvelejas , labak "nodirst" mani un manu sievieti. gribejas pat vinaj sadod pa seju par tiem aizvainojumiem,vina uzvedas ta it ka vina tur ir saimniece, un inai ir vienalga uz Kabuki reputaciju.ja cilveks neprot stradat ar cilvekiem , tad lai iet stradat par setnieku. Nevaru saprast ka tada solida restorana ka Kabuki , strada tadi neliesi. ADMINISTRACIJA , Ludzu pieversiet uznamibu , sai sievietej, Julijai. ceru uz jusu sapratni , un ceru ka jus atrisinasiet so problemu , jo es uzskatu , ka Kabuki ir solids restorans , neis kaut kada belasu ieskrietuve.! paldies par uznamibu.Andris V.

A andris.v 17.03.2012

Biju iegriezies restorana kabuki, biju domajis ka bus laba apkalposana, bet sanemu, pretigu attieksmi, briesmigs administratores darbs, man bija pilnigi kauns par to ka uzaicinaju savu otru pusi pavadit labas vakarinas. Administratore Julija, vairakas reizes rupji izteica, neizsita ceku, nez vaj no kurienes sarekinaja milzigu summu, kad es prasiju paskaidrot, par ko man tik daudz jamaksa, . Vinja izvelejas, labak "nodirst" mani un manu sievieti. gribejas pat vinaj sadod pa seju par tiem aizvainojumiem, vina uzvedas ta it ka vina tur ir saimniece, un inai ir vienalga uz Kabuki reputaciju.ja cilveks neprot stradat ar cilvekiem, tad lai iet stradat par setnieku. Nevaru saprast ka tada solida restorana ka Kabuki, strada tadi neliesi. ADMINISTRACIJA, Ludzu pieversiet uznamibu, sai sievietej, Julijai. ceru uz jusu sapratni, un ceru ka jus atrisinasiet so problemu, jo es uzskatu, ka Kabuki ir solids restorans, neis kaut kada belasu ieskrietuve.! paldies par uznamibu.Andris V.

S SVP 20.03.2012

Labdien Andris V.
Jūsu pretenzija rod daudz jautājumus un skan visai neticama. Lūdzu sazināties ar restorāna administrāciju pa tālr. 67226460.

A Antra 24.03.2012

Vienreizējie suši un tiešām lieliskā apkalpošana.