www.sudzibas.lv Kabuki Apkalpošana

Kabuki - Apkalpošana

Labdien, sakarā ar to, ka daudzās apkalpojošās svērās notikušas izmaiņas ar finansēm, tad lai piesaistīt klientus uzņēmumi taisa atlaides un akcijas. Mūsu ģimenei ļoti mīļa un iecienīta vietiņa ir Kabuki-sushi restorāns, kur mēdzam vienreiz mēnesī ar vīru un meitiņu paēst vakariņas. Uzzinot, ka katra mēneša 10 datumā uzņēmums klientiem piedāvā 50% atlaidi bijām ļoti priecīgi turp ierasties. Ierodoties vakarā Martas ielā mūs sagaidīja nokaitinātas 2 viesmīles, kas mēģināja apkalpot pilno restorānu ar klientiem, jo kā nu ne akcija!Palūdzot ēdienkarti viesmīle uzreiz atcirta-ēdienu varēsiet dabūt tikai pēc 2h un šeit vieta ir tikai 2 cilvēkiem!!!Par ko mēs nebijām īpaši priecīgi, jo tādu attieksmi mēs nebijām pelnījuši.Mēs visi esam cilvēki un ir jauki, ka uzņēmumi domā par klientu piesaistīšanu, bet arī jāpadomā par darbiniekiem, lai tiem šīs dienas nebūtu lielas mokas.

E

T Tonijs 02.03.2010

Pareizi!

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet Kabuki Sushi vispār nevar ēst man tas negaršo. Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)

Z Zinātāja 04.01.2016

Manuprāt, šobrīd šī restorāna kvalitāte un attieksme ir mainījusies ļoti uz labu. Eju bieži uz Martas ielas Kabuki pēc sushi, tur apkalpošana ir izcila, nekas nekad nav sajaukts, visu varu sarunāt, kā patīk.
Tiesa gan, Tērbatas ielā 14, lai gan sushi tik pat garšīgi un identiski kvalitātē ar Martas ielu, bet apkalpošana pieklibo- - tur strādā jaunas meitenes, kas nu jau 4 reizes mani ir pārklausījušās, sajaukušas - te atnes citus sushi, noberot, ka viņiem ir 5 filadelfiju veidi (kā pie velna es to varēju zināt, tikai teicu, tos ar filadelfijas sieru un viņa piekrītoši pamāja), te pasūtu vairākus komplektus, bet atnes vienu, citā vēl nesadzirdēja, ko vēl pasūtījām un lika gaidīt vēl pusstundu, kamēr sagatavos, jo daudz pasūtījumu, kā arī noliedz, ka es tādu teicu... Nu...tāpēc es eju uz Martas ielu.