www.sudzibas.lv Kabuki piegāde mājās, suši kvalitāte

Kabuki Express - piegāde mājās, suši kvalitāte

Pa ilgiem laikiem sagribējās pasūtīt uz mājām suši. Drošības dēļ gribējās pasūtīt no Sumo, tāpēc, kā agrāk, gāju lapā www.sushi.lv, bet tur priekšā Kabuki Express. Pēc tam tikai sapratu, ka Kabuki ir laikam nodalījies no Sumo un pārējiem grupas restorāniem, un tāpēc kvalitāte ir tik katastrofāli kritusies. Tomēr bija slinkums rakt tālāk, tāpēc pasūtījām. Pasūtītju vienu suši setu pa 17 ls un divus Gankun suši - ar lidzivs ikriem un ar krabi. Setā arī bija viens Gankun - ar laša ikriem. Pa telefonu teica, ka piegādās (centrā) stundas - stundas 15 min laikā, kas jau ir drausmīgi ilgi. OK, gaidījām. Kad bija stunda 15, zvanīju - būšot pēc 10 - 15 min. Rezultātā pēc 1 h 40 min ieradās kurjers. Savā stulbumā vēl uzmetu dzeramnaudu pa virsu Ls 21.60 rēķinam. Atveru maisu - tur kastē visi (ap 20 gab) suši sagāzušies vienā čupā kastes stūrī un salipuši kopā, visi ikri no Gankun suši izsmērējušies pa visu kasti - skats drausmīgs. Zvanam uz piegādi - varot pēc stundas (!!!) atvest visu pa jaunam, bet šos ņemšot prom. Traki gribējās ēst, tad nu atlipinājām sušus vienu no otra, sakasījām ikrus un apēdām. Suši bija mikroskopiska izmēra, sausi, bezgaršīgi, pilnīgi nekādi. Sojas mērce - tā jau pati prastākā, un tad vēl likās atjaukta ar ūdeni. Vārdu sakot, viss bija pretīgi!
Pēc tam vēl uz kastes skatāmies - derīguma termiņš 4 stundas, bet izgatavošanai tikai datums. Tā kā bija jau 21:00, tad datums nekādi neizsaka, vai derīguma termiņš nav jau beidzies. Izgatavošanas laiks nebija norādīts.
Pēc stundas zvana no piegādes - esot sazinājušies ar vadību, nākamreiz (kādu nākamreiz???!!!) mēs varot prasīt 15% atlaidi :DDD
Lieki teikt, ka nākamās reizes nebūs.
Taisnības labad, vajadzēja jau prognozēt šādu līmeni, jo, kad vienu mēnesi 12.datumā (tad viņiem 50% atlaide uz ēdieniem) iegāju Martas ielas Kabuki uzēst suši - tie bija arī uz pusi mazāki kā normāli un pilnīgi bezgaršīgi....
Vārdu sakot, šitas kantoris ir degradējies līdz pēdējai iespējai.

I

J jellybean 20.10.2012

Esmu pasūtījusi no Kabuki Express un pāris reizes mēnesī eju uz Kabuki restorānu paēst pusdienas.
Jā, ja pasūta ar piegadi mājas, tad ir gadījies, ka jagaida ilgāk par stundu, bet suši ir saigi un garšigi gan uz piegadi, gan restorānos.
Te mazliet jau tiek viss negatīvais sapušķots.