www.sudzibas.lv KA Invest Slikts serviss

KA Invest - Slikts serviss

Vēlos informēt par situāciju, kas ar mani notika mājā Maskavas iela 39. Esmu īrnieks un īrēju tur dzīvokli 1. Stāvā. Esmu jauns īrnieks, ievācos dzīvoklī un vedu mēbeles. Man nebija laika ienest dzīvoklī visas mēbeles (skapjus un naktsgaldiņus) un atstāju tās uz vairākām dienām kāpņu telpā, jo man teica, ka mājā ir labs kontingents un par iedzīvotājiem sūdzību nav. Mājai ir kodu atslēga, un es pārliecinoši atstāju savas mēbeles, pārliecībā, ka ar viņiem nekas nenotiks. Taču 25. Marta rītā atklāju, ka no skapjiem un naktsgaldiņiem kāds ir izņēmis manas mantas. Uzreiz piezvanīju saimniekam un runāju ar ka Invest Group kompānijas pārstāvi alekseju kaškarovu (domāju, ka viņš tur ir atbildīgais) , un viņš man teica, ka pret viņu nevar būt nekādas pretenzijas, sakot, ka pati vainīga. Atstātās mantas kāpņu telpā cilvēki uztver kā nevajadzīgas un var vienkārši Alekseju Kaš tos sev. Es tam nepiekrītu, jo tas viss atrodas vienā mājā, zem koda atslēgas, un, manuprāt, viņam bija jāuzņemas iniciatīva un jāatrod to cilvēku, kas paņēma manus skapjus. Taču tas netika izdarīts, ieejā nav novērošanas kameru, un dzīvokļa īpašnieks Aleksejs Kaškarovs sacīja, ka nevar palīdzēt. Ņemiet vērā, ja īrējat mājokli no ka Invest Group bruņinieku ielā 115, tad no kāpņutelpas var tikt nozagtas jūsu mantas. Viņš man arī teica, ka personīgās mantas nedrīkst atstāt kāpņutelpās, taču neviens mani par to nebrīdināja līguma sākumā.

D

M mahal 09.04.2022

😂😂😂😂 Par ko šī sūdzība ? Par to kad pati stulba esi un atstāji mantas koplietošanas telpās ? Varēji uz zemes nolikt 100 EUR banknoti un to arī neviens neņems un nedrīkst ņemt…

D Dontkillmyvibe 09.04.2022

Koplietošanas telpās pēc ugunsdrošības noteikumiem nemaz nedrīkst atstāt nekādas mantas. Te nu gan pašas nolaidība, pirmkārt. Namīpašniekam tas nav jārisina. Dodies uz policiju un raksti iesniegumu.

Life_is_life 09.04.2022

Tagad vero kurs no kanutelpas staigas tava hudija un izraxti pzdi

Good Intentions 10.04.2022

Nebija laika ienest pirmā stāva dzīvoklī?😕

Good Intentions 10.04.2022

Nav īsti skaidrs, kas teica, ka ir droši taču jābut galvai uz pleciem. Atstāt uz vairākām dienām un vel ar personīgām mantām iekšā - bez komentāriem. Pieņemu, ja pat bija saruna, ka var atsāt, tad noteikti runa gāja par pāris stundām vai pat dienai nevis vairākām dienām, kā arī vienkārši mēbelēm nevis vel mantām iekšā. Pierādīt neko nevarēsi takā nekāda rakstveida papīra nav. Būs pirmā sūdzība, lai gan pati vainīga un droši varu apgalvot, ka kodu atslēga nav nekāda dižā drošība. Pa lielam raksti iesniegumu policijā.

Good Intentions 10.04.2022

Starp citu vieta laba, lai tiešām noticētu, ka kāpņu telpā mantas var būt drošībā.

A Aleksejs Kaškarovs 24.04.2022

Es, Aleksejs Kaškarovs, mājas īpašnieks un īres īpašuma īpašnieks, uzzināju par šo ierakstu un vēlos precizēt:

Daces aprakstītā situācija bija reāla, bet nevis Bruņinieku ielā 115, bet gan Maskavas 39 (pagalma ieeja), - domāju, ka tā bija kaut kāda drukas kļūda un kļūda adresē. Par visu ilgo praksi šāda sūdzība bija pirmo reizi, un es biju ļoti pārsteigts. Apliecinu, ka šodien Maskavas ielā 39 dzīvojošais kontingents ir patīkami strādājoši un likumpaklausīgi cilvēki. Ar citiem mēs vienkārši neslēgtu līgumu vai neturpinātu to. Šī māja ir pilnībā renovēta un šodien ir ļoti pieprasīta, un to pierāda tas fakts, ka šodien šajā ēkā nav neviena brīva dzīvokļa!

Attiecībā uz šo gadījumu varu atkārtot pa telefonu teikto - ieejā glabāt personīgās mantas ir ne tikai nepamatoti, bet arī aizliegts. Tā kā ieeja, kā arī pagalms ir koplietošanas telpas, un lietu vai mēbeļu glabāšana neļauj jūsu kaimiņiem to izmantot. Tāpēc nākamajā līdzīgajā epizodē būsim spiesti jums par to uzlikt naudas sodu.

Kaškarovs Aleksejs, KA INVEST uzņēmumu grupas vadītājs

A Aleksejs Kaškarovs 24.04.2022

Я, Кашкаров Алексей, домовладелец и хозяин арендной недвижимости узнал про подобный пост и хотел бы разъяснить:

Описанная Даце ситуация реально была, только не не Бруниниеку 115, а на Maskavas 39 (дворовой подъезд), – думаю это была какая-то опечатка и ошибка в адресе. За всю многолетнюю практику подобная претензия была впервые и меня это очень удивило. Я подтверждаю, что на сегодняшний день контингент живущий на Maskavas 39 – это приятные работающие и законопослушные люди. С другими мы бы просто не заключили договор или бы его не продолжили. Этот дом полностью реновирован и на сегодняшний день пользуется большим спросом, а доказательством этому является тот факт, что на этом объекте сегодня нет ни одной свободной квартиры!

То, что касается данного случая, могу повторить то, что сказал и по телефону – хранить личные вещи в подъезде не только неблагоразумно, но и запрещено. Так как подъезд, так же как и двор – это места общего пользования и хранение вещей или мебели мешает вашим соседям по дому пользоваться им. Поэтому, при следующем подобном эпизоде будем вынуждены вас за это штрафовать.

Кашкаров Алексей, глава группы компаний KA INVEST