Ka de bou kucenu ražotne - Margita Dunska

Miļa kucenu pardevēja Margita Dunska, iesmēres jūms mīļu KA DE BOU šķirnes suņuku, bet gan nepateiks kā suņiem iedzimtā slimība - DISPLAZIJA. Nu un protams nepateiks ka paro suņus vairāk par 2 reizēm gadā!!! Un "paldies" japasāk Favoritam kurš piegadā tai ražotnej ciltrakstus!!!

Z zukins 13.06.2014

ĻOTI, ĻOTI IESAKU, NEPĒRCIET NO ŠIEM NEŽĒLĪGIEM NE CILVĒKIEM NEVIENU KUCĒNU!!!

M magmel 29.07.2014

Ss.lv Margita Dunska atkal tirgo kade bo kucēnus! pēc kucēnu mātes, kas redzama bildē, varu teikt, ka tā ir mana suņa māsa (abi no viena metiena) manam sunim 2 gadu vecumā noteica diagnozi displāzija augstākā pakāp.
Mums pārdeva slimu suni, un, varu derēt, ka arī šie mazie suņuki, kururs tirgo ss.lv pa 500 Eur arī nav veseli, jo šaubos, ka pirms pavairošanas Dunsku ģimene ir veikusi abiem vecākiem displāzijas testus.
Esiet uzmanīgie iegādājoties suni, slēdziet pirkuma līgumu, kurā atrunājiet visus nosacījumus, tajā skaitā dzīvnieka ģenētisko veselības stāvokli, pārliecinaties vai viss ir kārtībā ar kucēna vecākiem un vai kucēns ir vesels. Jo mums tika pārdots slims suns ar visām no tā izrietošajām sekām.

M magmel 29.07.2014

L LexaLeksa 13.01.2015

Nemu no Margitas haskiju meiteni. Nekadu sudzibu!!! Man ir super meitene, gudra paklausiga ar labu psihiku un izcilu veselibu! No hasijiem saprotu daudz, un ar IKU dokumentiem Margitai ir viss skaistakie kuceni ar izcilu eksterjeru. Rados visi ir FCI suni no slavenam polijas audzetavam. Vienigi zel ka mums nav FCI dokumenti, bet cena arii atbistosa, ta ka nav ko teikt.
Inereses pec prasiju LKF vai varu pariet pie viniem, jo man ir arii LKF sunuks citas skirnas, manu Haskiju labprat grib panemt LKF. Bet pec noteikumiem vini taisa tirus cilstrakstus, del ta paliekam kur esam.