Ka de bou kucenu ražotne - Margita Dunska

Miļa kucenu pardevēja Margita Dunska, iesmēres jūms mīļu KA DE BOU šķirnes suņuku, bet gan nepateiks kā suņiem iedzimtā slimība - DISPLAZIJA. Nu un protams nepateiks ka paro suņus vairāk par 2 reizēm gadā!!! Un "paldies" japasāk Favoritam kurš piegadā tai ražotnej ciltrakstus!!!

P pircējs 26.08.2010

Esmu iegādājusies suni, kurš ir veselāks par veselu! Tai komentāra rakstītājai ieteiktu pamācīties latv. valodu!Cik kļūdu! Tā ir tīrākā nomelnošanas kampaņa!Izturību audzētājiem no tādiem konkurentiem un skauģiem, kuri pat normāli un pareizi neprot uzrakstīt komentāru!:D

T tojs 26.08.2010

mans suns ir pirkts no šiem cilvēkiem.
Saimnieki ļoti laipni vienmēr izpalīdzīgi ar padomu.Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt.Mans kucēns ir fantastisks, nav jau vairs kucēns-jau 2 gadi! Izaudzis ļoti skaists.Visi jautā kur pirkts!Arī mani draugi nopirka no viņiem...un viss kārtībā.
Suņi ko redzēju- skaisti, aprūpēti...lai vēl kādam tā būtu, jo pērkot apbraukājām vēl vairākas vietas.Un tas ko citur redzējām...briesmīgi, kā suņi tiek turēti.Un tas bija otrs klubs.
Tākā ir ko salīdzināt!!!
ir teritorija kur izskrieties, suņi prieciigi...labi kopti...visi apaļīgi un omulīgi.
Ja kāds netic, lai paši apskatās!Un tad sapratīs, kas šeit risinās par zampu...
Ja pati nebūtu saskārusies ar šiem cilvēkiem...
Tā vien liekas, ka kādam ir "kas"" iesprūdis kaklā, kādam konkurentam, kurš anonīmi apmelo un nomelno!

Tas jau ir visvieglākais...sēdies un raksti slimus murgus...

Z Zinātāja 26.08.2010

to Vibrators:

par dzīvi var cīnīties dažādi. Tāpēc jau cīnoties nav jākrāpj tie, kas pērk tos kucēnus. :)

H HiHi 27.08.2010

Ko nu Tojs tu tur stāsti, kādi apaļi un pabaroti, pat sludinājuma bildēs kur tirgo Ka De Bo var redzēt ka kucēni tievāki par tievu, pilni ar cērmēm, vēderi uzpūsti, varbūt Tojs pati nekad nav redzējusi normāli pabarotus suņus, man nezin kāpēc liekās ka šeit Dunsku drauģeļi rakstās, nevis reāli pircēji. Un šaubos ka kādam kaklā var iesprūst tas kas uzcelts krāpjot cilvēkus un tirgojot slimus kucēnus. Tā kā neceļiet debesīs to, ko pēc tam varat nožēlot.

L lucija 28.08.2010

Tieši tā - Hihi taisnība, tie viņu pārdodamie kucēni ir nožēlojamā stāvoklī. Kā jau teicu, neesmu redzējusi mazo šķirņu suņus, bet lielos gan. Viņi visi ir ļoti zemas kvalitātes- tievi, ar gariem deguniem, pārmērīgi izstieptu vidukli. Cilvēki mocās ar viņiem, vaicā kas jādod sunim pārtikā, lai tas kļūtu būdīgāks un kaut nedaudz līdzinātos iedomātai šķirnei. Tas ir briesmīgi, ka ir šāda nekontrolēta ražotne. Kā var kucēns maksāt - 100ls., nu kā? Kāds sakars ar konkurenci, konkurēt var ar līdzvērtīgiem, bet nevis ar tādiem. Un pietiek te rakstīt muļķības, cik audzētava ir laba un cik perspektīvus suņus tā ražo...
kauns lasīt. Paši te raksta par sevi slavasdziesmas un tic paši savām sacerētajām muļķībām.

M Maddy 29.08.2010

Vajaga par to šķirni vispirms izlasīt VISMAZ Dinozoo.lv

Nevar pirkt kucēnu nezinot viņu iedzimtās kaites .
Lielākaijai daļai suņu ir visādas tur kāju problēmas un vēl viss kaut kas .
Tāpēc vispirms, kā jau teicu, vajag painteresēties par iedzimtajām slimībām ...!!!

T toMaddy 29.08.2010

Cien. Maddy displāzija ir ģenētiska slimība ar kuru slimo ne tikai suņi, bet arī cilvēki. Pirms dot kaut kādus jokainus padomus, kas pilni niknuma, iesaku vispirms pašai painteresēties, par ko vispār ir runa. Turklāt, atvainojiet, bet informācija dinozoo lapā neko nelīdzēs pret audzētāju negodprātību, piemēram, parazītu jautājumā.

L lucija 30.08.2010

Tu maddy.. tikai nedzen te muļķības. Par parazītiem tikai nevajag, iedevu saviem kucēniem vairākkārt pratelu un jaunie saimnieki iedod pēc nedēļas drontālu, vai ko citu un veļās lērums ar tārpiem. Un esmu dauz dzirdējusi, ka te šusminās nopirkām... tārpainu. Tad sanāk zāles ir vienkārši krīts. A par iespējamām sekām ar displāzijām lielām sķirnēm ir nopietni jāizskaidro potenciāaljiem pircējiem. Es vismaz tā daru - sabaidu šos kārtīgi un paliek tie, kuri ir pilnībā informēti kas viņus var sagaidit un ir gatabi izaudzināt veselu suni. Bet ja tu stum tos savus kucēnus katram, kuram ir varbūt 9 stāvs bez lifta, tad nu streb tagat pati . Brīnums, ka vēl pie jorkiem neesi ielikusi sludinājumu, vai čihiem.

B Best 30.08.2010

ļoti žēl cilvēkus, kam no šiem "audzētājiem" ir nopirkts slims kucēns.Tas ka daudziem šeit no viņiem ir slimi kucēni ir taisnība, taču taisnība ir arī cilvēkiem, kam no viņiem ir veselīgs suņuks!Metienā katrs kucēns ir atšķirīgs, ar atšķirīgu imūnsistēmu.Taču par iedzimtām slimībām-tā kā kucēni ir atšķirīgi, pat ja mammai ir displāzija, kādam kucēnam tā var būt ļoti smagā formā, citam var vienkārši paveikties un nebūt nemaz vai ļoti viegli.Tāpēc jau ir tik krasi atšķirīgi viedokļi, ka kādam kucēns ar displāziju bet citam nemaz.Taču audzētājiem nevajadzētu pārot suņus ar displāziju kas ir vairāk par BB, ja viņi vispār suņiem ir veikuši displāzijas testu!

Bet cilvēkiem, kas saka ka LKF ir tādi paši kā LKA vnk padara konkurentu tik pat sliktu lai pats neizskatītos slikti uz labā fona.
Es nesaku ka LKA, favorīts un viss ar to ir kautkāda izgāztuve.Es ticu, ka tur ir arī ļoti labi, skaisti šķirnes pārstāvji ar godprātīgiem un labiem audzētājiem un jaukiem saimniekiem, bet kā atklājas, ik pa laikam uzpeld kāds melns pleķis un tā arvien biežāk.

Atceros, ka šeit parādījās raksts par to ka LKF ir kucēnu ražotne tikai TĀPĒC ka kucīte Villija dzima LKF sistēmā.Viss ir atkarīgs no saimnieka godprātības, un Villija oficiāli LKF neeksistēja.Tā kā vaina ir nevis klubos vai organizācijās bet gan atsevišķos cilvēkos/audzētājos!!!

Z Zinātāja 31.08.2010

To XXX:

1. Ja kucēns ir normāli atārpots, nekas tur "velties" nevar. Turklāt tas ir noziegums pret sunīti ļoti bieži dot attārpošanas zāles. Jums jau nu kā suņu audzētājam vajadzētu to zināt.

2. Maddy komentāru komentēju es, nevis aprakstītā audzētāja. Skumji, ka esat spējīgs/ga uz rupjībām vispār bez jebkāda pamata. Turklāt es nekādi neattaisnoju audzētājas darbības, tieši otrādi. Bet anonīmi, neargumentēti "riet" tuvbrālības tekstos nav liela māksla.

3. Pirms kritizēt konkrēto suņu audzētāju, atbildiet godīgi, Jums nav kauna ražot ar displāziju slimus kucēnus? kaut kā stipri šaubos, vai tiešām cilvēki ir gatavi pirkt kucēnus, ja viņi ir 100 % informēti par to, kādas sekas šo cilvēku dzīvē un, galvenais, nelaimīgā sunīšā dzīvē ienesīs šī šausmīgā slimība.

To BEST:

1. Nevajag stāstīt pasakas par "brīnišķīgo" LKF, ko tik briesmīgi nomelno konkurenti. Personīgi zinu LKF suni, ražotāju, kas aiz sevis atstāj ar displāziju slimus kucēnus, tomēr turpina pāroties. Tāpat arī visai labi zinu, kā tiek "ražoti" nepieciešamie papīri, lai reģistrētu metienus.

2. Es atkārtošos- visās organizācijās pietiek problēmu ( ne par vienu netaisos dziedāt slavas dziesmas). Tieši Jūsu gadījumā vairāk izskatās pēc mēģinājuma uz citu fona izskatīties baltākiem nekā patiesībā viss tur ir.

B Best 31.08.2010

To Zinātāja:

Es ne par nevienu nedziedu slavas dziesmas un ne par vienu nesaku neko sliktu, nu vismaz pagaidām neko konkrētu neesmu teikusi.
Kāpēc vairāk esmu LKF pusē?loģiski, man tak ir suns no turienes un esmu 100% apmierināta.Un cik manā redzes lokā zināms, viss notiek godīgi, pareizi un manuprāt vaislas darbs ir ļooti labs, taču to pašu nevaru teikt par DAŽU cilvēku atieksmi pret citiem.
Un nevaru teikt neko sliktu, jo neko nezinu par "melno"pusi.Tā jau sanāk, ka tikai citi redz, no citām organizācijām redz cik tas LKF slikts.

Tas ir nebeidzamais kašķis starp LKFvsLKA kas nekad nebeigsies, kamēr cilvēki nesamierināsies un nepieņems domu ka viņa suns nav tas labākais.Esmu samierinājusies, man ir PET klases suns, kuru noteikti daudzi LKA suņi pārspētu izstādēs, bet vai tad es čīkstu un mēģinu par visām varītēm pierādīt ka mans suns ir THE BEST, un ka nav neviena labāka par viņu jo mēs tak esam LKF?nē, dzīvojiet tālāk, rūpējieties par suņiem, lai viņiem veselība turas :)

B Best 31.08.2010

un vēl To Zinātāja:
gadījums par Viiliju ir visiem skaidrs, arī cilvēkiem kas steidzās LKF apmest ar tomātiem un mēsliem un uzzinot, ka LKF bez vainas, turpināja teikt to pašu, jo kaunā tak nelīdīs neviens un savas PIRMĀS domas ar nemainīs.Tāda vot ir to cilvēku cūciskā spītība kur saka:patiesība kož acīs?

Z Zinātāja 03.09.2010

Man ir bijis suns gan LKF, gan tagad ir cits suns, kas ir LKBA, (starp citu, acīmredzami, Jūs neredzat un nezināt atšķirību starp LKA un LKBA, kā arī citas detaļas, tāpēc izskatās vairāk pēc tā, ka Jūs nezinot, par ko īsti runājat cenšaties nomelnot citas organizācijas, cenšoties izcelt LKF). Ņemot vērā faktu, ka esmu bijusi abās organizācijās, zinu, par ko runāju. Tāpēc ar putām uz lūpām necenšos nomelnot vienu, lai aizstāvētu citu. Vēlreiz atkārtoju- visur pietiek netīrības, arī LKF, lai cik grūti kādam to būtu atzīt. Ļoti objektīvi skatos uz suņiem, kas man ir bijuši un kas ir. Varu pateikt droši- pilnīgi ideālu suņu nav, tai skaitā arī man. Lieliski zinu savu suņu trūkumus. Taču, atvainojiet, esmu bijusi visu 3 kinoloģisko organizāciju izstādēs, un varu pateikt droši- visās no tām esmu redzējusi īpatņus, kas ir ļoti tālu no pilnības, reizēm pat standarta. Nevienu ar tomātiem vai mēsliem neapmētāju, neaprunāju, tikai konstatēju man zināmus un pārbaudītus faktus.

S sesks 04.09.2010

Bēdīgi un graujoši ir tas, ka te uzraksta kāds neapmierināts, sarūgtināts kucēna pircējs (labākajā gadījumā, jo ir dažādas situācijas un gadījumi), bet pārsvarā uz to ar lielu prieku atsaucās citi suņu audzētāji un paklupušo nabadziņu ar saviem komentāriem, izdomātiem stāstiem cenšas nospārdīd un iedzīt pavisam zemē (priekā berzē roķeles- ā.., par šo arī raksta, pirksteļi jau drukā ļauneklības...). Tas ir ļoti pamanāms vērojot ilgāku laiku šīs sarakstes, dažu stils un niki ir atpazīstami, gadījumi vispārzināmi- Latvijas mazajā vidē un latviešiem raksturīgajā mentalitātē- nevis atbalstīt, kooperēties, aizstāvēt. It kā anonimitāte vēl to visu pastiprina. Paklupušis cenša attaisnoties- bet veltīgi, jo pret anonīmām apsūdzībām tas nav iespējams un sūdzības popularitāte tikai pieaug.
Un tad, cilvēkiem, kas grib nopirk kucēnu (kaut gan parasti šinī mēslu portālā sevišķi normāli ļaudis pat neielūkojas), lasot visu šo rodas brīnišķīgs iespaids par suņu audzētājiem kopumā-rupji, ļauni, negodīgi, skaudīgi, mantrausīgi, nežēlīgi pret suņiem, moca kucēnus, vairo tikai slimus suņus, ienīst viens otru, nedalās pierezdē, priecājas par citu bēdām.
Tāds zems lidojums ir noželojams, kauns, paši ziniet kam...
Tāpēc aicinu visus suņu auzdētājus nereaģēt uz šiem mēsliem un rakstīt labus komentārus un padomus kucēnu pircējiem u.t.t., ja ir labas idejas- dalīties.

E eicalypts 04.09.2010

ja grib nopelnīt, nekas cits nav svarīgs. Un Saimniecei visu cieņu . notirgos kucēnu par katru cenu ...

L lucija 05.09.2010

URSUS: bet ja tev visa šī sistēma ir tik pašsaprotamaun stili tev ir tik zināmi... vai ne tāpēc, ka regulāri esi pirm., kas tieši tāpat par citiem dragā?Vai tad arī sevi jau esi piesk. pie zemāka'jām aprindām, kas rokas šajā zampā? Un kur tad nu tava līdzsirdība tajos gadījumos, kad raksti vienkārši reitinga uzturēšanai, tādus bredus... jo stils tiešām rakstot nemainās. Nu ko tu tad te cepies, skaidrs, ka tas kurš ir sūdos, to pasper dziķlāk. Nu šoreiz ir tava stundiņa situsi. Nedari citam to ko pats negribi lai tev darītu... Un tādi rakstnieki un rupekļi kā Dunski ir vienkārši prātam neaptverams. Jūs arī sākat ar sevi, pirms miega padomājiet par kādu arī labas domas, ne tikai sliktu, tā dzīvojas vieglāk.

S sunuks 05.09.2010

zēl, ka cilvekiem skauz, ka citi pelna naudu.

S sesks 05.09.2010

Yes, rakstu 4 reizi, esmu nevainīgs attiecībā pret riebeklībām, kad rakstiju 2 reizi tā bija antisūdzība - paldies dzīvnieku audzētājiem, bet atsaucība bija tik liela, ka portāla turētāji to izdzēs, tā lūk ..., nu pamēģināšu vēlreiz, tad padiskutēsim tur, labi_

G GUNITA 18.09.2010

VARBŪT KĀDS VAR ATSAUKTIES KAS IR IEGĀDĀJIES PIE DUNSKAS FRANČU BULDOGA KUCĒNUS.DZIMUŠUS 2009.G.18.JŪLIJĀ.

P pieredze 09.10.2010

Manam sunim ari diagnoze - guzu locitavu displazija, ko uzzinaju SODIEN. Un sunim ir 1 gads un 11 menesi?? Ar visiem ciltsrakstiem + ir klubaa.VOU! VAI NAV SKAISTS PADARITS DARBINS JUS RIEBIGIE NAUDAS TAISITAJI???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
LAI DIEVS STAV JUMS KLAT!!! UN IR ZELIGS JUMS. JO JUS ESAT CIETSIRDIGI GAN PRET CILVEKU GAN PRET TO NABAGA DZIVNIEKU!!! Pareizak- dzivniekiem (dsk) un cilvekiem (dsk). Ja vel tas butu neapzinati 1 reizi izdarits. BET TAS IR APZINATS DARBS ILGA LAIKA PERIODA.

Man vienkarsi sirds pilna sapju del sitadiem cilvekiem. Jo vini izmanto cilvekus un visbedigakais- DZIVNIEKUS.

Tadel, milais cilvek, ja velies pirkt skirnes suni- IEVAC VISU INFORMACIJU PAR PARDEVEJU/KLUBU/PAR SLIMIBAM KADAS NAKOTNE VAR BUT UN PATS GALVENAIS- OBLIGATI PIEPRASI VECAKU GUZU RENTGENU (DISPLAZIJA IR/NAV)+citas slimibas, kas raksturigais konkretai skirnei. Ideali- vel ieprieksejo sunu veselibas stavokli. JO DISPLAZIJA IEDZIMST 15 PAAUDZES!!! Vai vislabak- NEPERC VISPAR un NEATBALSTI sos launos cilvekus, kas burtiska nozime- izmantos Tevi.

Latvija ir parak maza, lai te nebutu kads suns, kam rados nebutu saparots ar masu/ brali/ bralenu... taa kaa nestastiet, ka te ir kads klubs, kas ir baigi tirais un baigi godigais. NETICU!!! Stastiet to kadam citam.

Ja kadam interese ar kadu klubu noteikti NEPITIES (izsniedz ciltsrakstus neatbilstosi saturam)- rakstiet man uz e-pastu- [slēpt]@inbox.lv- pateiksu.
Varbut Jums ari ir suns (vidusazijas aitu suns), kuram ir problemas ar kauliem?? Varbut esat nemis no ta pasa metiena (vai 2009.gada) no kaa manejais- ari rakstiet!! Un ludzu- NEPAROJIET!!! Bus vel lielaks slimibu midzenis. LUDZU DOMAJIET AR GALVU!!! UN NEESIET NEZELIGS/-I PRET DZIVNIEKU, KURS MOCAS UN TO SAIMNIEKU, KAM JAARSTE UN SAPIGI JASKIRAS!!!