www.sudzibas.lv K7 logistic SIA Не оплачивает счета

K7 logistic SIA - Не оплачивает счета

Фирма постоянно задерживает платежи! Хозяин, постоянно придумывает отмазки, типа лимит исчерпан, завтра, потом не отвечает на звонки и т. Д. Создал сеть компаний к7, k7 lines, k7 logistik. Перекидывает заказы с одной на другую, что потом правды не добиться, от кого был заказ.

Komentāri (6)

Работяга 10.04.2018

Ну так все ваши счета сразу не оплатить наверно, отдых на майами, путешествие на яхте по морю, отдых в черногории в пятизвездночном отеле...

D Deniss_k7 06.06.2018

всё враньё .)) пишет больной человекё мы работае 12 лет всем всегда всё оплачивалось. работаем на портале cargo.lt имеем чистую репутацию за 12 лет. огромный арсенал партнёров . за 12 лет ниодного судебного или дебиторского дела.только положительные отзывы имеем. не читайте каждую чушь. есть вопросы- 26663003 звоните. всё это полнейшая чушь конкурента. попытка так себе скажем..

при увольнении сотрудника не выплачивает зарплату,но слава богу есть трудовая инспекция!
В течение двух месяцев выбила с него всю зарплату и еще штраф заплатил.

D Deniss_k7 28.03.2019

Ну чушь и бред конечно. с одного профиля написал один человек . Вначале ему не платят деньги,а затем он оказывается у нас работал (а). Если нажать на профиль пользователя , то можно посмотреть что человек пишеть про несколько предприятий всякую ересь. ну ты хоть бы профиль другой создал бы чтобы так не палиться.

N Natalijadzi 18.10.2022

Mums bija neapdomība piegādāt preces caur uzņēmumu K7 Logistic. Denisa Levina un viņa līdzdalībnieka Armena pārstāvētā firma nodarbojas ar krāpšanu. Aizbildinoties ar to, ka muitas noliktava Bulgārijā izrakstīja papildu rēķinu par preču uzglabāšanu, prasīja papildus samaksāt 242 eiro no norunātās cenas.
Atteicās pārvadāt kravu bez samaksas. Nācās samaksāt, pēc kā no Bulgārijas noliktavas pārstāvja uzzināju, ka viņi nekādu rēķinu nav izrakstījuši. Šo naudu piesavinājās Deniss Levina, kas tiek uzskatīta par krāpšanu. Piegādes procesā tika pazaudēta daļa kravas, kas tika atrasta pēc pusotra mēneša, uz preces tika bojāts iepakojums, taču K7 Logistic pretenziju nepieņem. Visi pierādījumi ir sarakstē. Tagad nolemjam vērsties policijā vai tiesā

D Deniss_k7 17.11.2022

Beidziet bezgalīgi rakstīt muļķības. Jūs pasūtījāt transportu, un jūs pati lūdzāt kravas uzglabāšanas pakalpojumu. Jūsu krava pēc Jūsu pieprasījuma tika glabāta noliktavā trīs nedēļas. Par šo pakalpojumu jūs saņēmāt rēķinu 300 eiro, prasījāt atlaidi, mēs jums sastādījām 200 eiro. Ar jums viss ir saskaņots, jūs samaksājāt rēķinu. Kādi bulgāri, beidziet rakstīt muļķības. Ar bulgāriem nestrādājām. Strādājam ar lietuviešiem un pakalpojums ar viņiem ir saskaņots. Par kādu krāpniecību jūs te runājat?! Centieties godīgi nopelnīt naudu. Katrs pakalpojums maksā naudu. Pakalpojumu pieprasījāt Jūs, pakalpojums nav bezmaksas, cena ir saskaņota ar Jums.Pretenzija par preces bojājumu nevar tikt pieņemta pēc preces saņemšanas un parakstīta dokumenta, kas apliecina, ka Jums pretenziju nav. beidz runāt un rakstīt muļķības. Visa informācija jums ir sniegta.Protams ka ir visi pieradjumi. savu darbu darījām godīgi Neviena policija Jums nepalīdzēs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes