www.sudzibas.lv K Dizains Print Не качественная работа

K Dizains Print - Не качественная работа

Обратилась не так давно в эту "контору", осталась абсолютно недовольна результатом работы.
Мало того, что ответ на запрос заказа пришёл через неделю, так ещё и выполнили с опозданием, позже указанного срока. И по-деньгам много взяли :-(
Больше не буду к ним обращаться и другим не советую.

K K Dizains Print 05.10.2011

Lūdzu, uzrakstiet no kāda uzņēmuma Jūs esat?
Ja to nevariet minēt, tad Jūsu sūdzība ir tikai apmelojums.
Šāds gadījums, par kuru Jūs stāstiet nav bijis.

L Linda 02.11.2011

Labdien, SIA K Dizains Print! O-o-o, apsveicu Jūs ar jaunu uzņēmuma nosaukumu. Vai tas gadijuma nav deļ tā, kad Jūs meģināt tikt vaļā no savas "slavenas" reputācijas kā uzņēmums SIA "K dizains", vēlak SIA "K dizains reklāma"... Ko Jūs mainat tos nosaukumus? Strādat labāk iemacītos kva-li-ta-tī-vi!
Mūsu uzņēmums SIA "X" saprata to, kad SIA K ... strāda nevis uz kvalitāti, bet uz "kvantitāti". Saņēmam pilnig bojatu preci, un ar mums vairs nekas negribēja tik pat mīli runāt, lai izlabot situāciju. Gan īpašnieks Kaspars, gan viņa menedžere Sintija Gulbe.

Linda Zaķe

M Mara 04.11.2011

Labdien,

Taisijam pie Sia "K dizains print" atstarotajus (pec konkursa). Sanemam pilnig neatbilstosus EU standartam atstarotajus. Sintija Gulbe, projektu vaditaja garanteja, kad prece bus vacu kvalitates pec musu pieprasijuma. Sanemam preci no kinas. Problema nav risinata lidz sim. Mus ka klientu ignore! Sajusma tada, kad vini strada lidz tam bridim kames sanem pasutijumu.

Kolegi, cena ne vienmer ir tas faktors pec ka vajag izveleties sadarbibas partneri!

Valsts iestade

K K Dizains Print 08.11.2011

Labdien, lūdzu, miniet konkrētus uzņēmuma nosaukumus nevis SIA "X" un "Valsts iestāde".
Varam jau iepriekš paredzēt, ka uzņēmumu nosaukumus neviens nenosauks, jo aprakstītās situācijas nekad nav notikušas. Tāpat kā sākotnējā sūdzība arī šī - komentarā minētā sūdzība par atstarotājiem IR NEPATIESA. Lai arī no cik dažādiem Y, W vai Q uzņēmiem, bankām vai valsts iestādēm Jūs ierakstītu katru reizi izdomātu jaunu fantāziju, tas nemaina faktu, ka katra sūdzība bez konkrēta uzņemuma nosaukuma ir APMELOJUMS bez pierādījumiem.

K Ka mani sauc? 29.11.2011

Nesen strādāju gabaldarbu pie šīs izslavētās firmas K-dizains pasūtījuma.Protams bez līguma, bet netīk, ka cilvēkiem nav vārda.Summa neliela, bet no sīkumiem ir skaidrs ka nevar uzticēties.