Juta Valdmane Permanent makeup - Nekvalitatīva procedūra

Kur lai sāku.. nu jau gads riņķī, kopš biju pie Jutas pirmo reizi. Sāku ar uzacu pemanento makeup, kur man sūdzību vispār nav! Juta bija laipna, izjautāja manas vēlmes un uztaisīja arī attiecīgi tām man permanento grimu. Vēl joprojām uzacis izskatās labi! Nenožēloju nevienu dienu! Pēc labajām izjūtām, nolēmu ietotevēt arīdzan skropstu līniju. Viens no maniem sliktākajiem lēmumiem mūžā! Līnija ir nevienāda - vienā acī tās forma ir šaurāka nekā otrā + vienai acij, acīmredzami, Jutai ir notrīcējusi roka, jo līnija nav taisna. Tam visam pa virsu tonis ir pleķains un es esmu tik ļoti vīlusies! Līniju ietetovēju pirms sešiem mēnešiem. Naivi cerēju, ka varbūt kas uzlabosies, bet velti (dzīšanas procesā tonis paliek sākotnēji bālāks, bet pēc pāris mēnešiem - košāks). Nu jau krāju naudu, lai dotos šo nesmukumu labot pie profesionāļiem. Neesmu cilvēks, kurš parasti raksta sūdzībās, šī būs mana pirmā un cerams, ka pēdējā, bet par cik neredzu internetā nevienu sliktu vārdu par Jutu, tad te nu būs mans brīdinājums visiem, kuri vēlas pie viņas doties.

L Liga 09.04.2017

Manuprāt ir reti sastapt speciālistu, kam perfekti viss izdodas. Redzot Jutas darbus esmu izlēmusi pie viņas veikt uzacis, taču acīmredzami līnijas nav Jutas Top lieta, ko bildēs var redzēt. Pirms pieņemt lēmumu iet pie konkrēta speciālista, noteikti jāpārliecinās par pakalpojuma kvalitāti. Līnijas nav pārliecinošas, tādēļ tās noteikti uzticēšu citam speciālistam, bet uzacis pie Jutas, jo izdodas labi.