www.sudzibas.lv Just bārs vardarbīgā apsardze

Just Bar - vardarbīgā apsardze

savā dzimšanas dienā, 7 jūnijā, apmeklēju ar savu vīru un pāris draugiem , pāris vecrīgas zināmākos klubiņus, viens no tiem bija coyote fly, pēc tam just bāru. Abos klubos ieeja bija no 21, un mums visiem protams bija 21 un vairāk. Visi bariņā viens aiz otra gājām iekšā uzrādot pases, mani ar draudzenēm ielaida bet manu vīru un draugu, atteicās ielaist pat neskatoties dokumentus, apgalvojot ka viņi ir tā piedzērušies ka iekšā nelaidis, kaut gan mums alkahols bija tiešām minimālā līmenī .
es kā jubilāre izgāju arā un lūdzu apsargiem tomēr ielaist manu vīru un draugu, bet rezultātā ieguvu mani sāka raustīt aiz rokām un grūst brutāli no bāra ieejas prom. Rezultāts, savā jubilejā ieguvu milzīgu pazemojumu kluba priekšā, sabojātu noskaņojumu un zilumu uz rokas apmēram 6x6cm. Un tas viss kāda dēbīla apsarga dēļ kuram vis nav kārtībā ar galvu, neatšķir iereibušu no piedzērušos un atļaujas palaist rokas pret sievieti kura vnk palūdza ielaist vīru klubā!
Just bāra vadībai vajadzētu sekot līdzi saviem darbiniekiem , a to var iekulties vienreiz pamatīgās nepatikšanās ar policijas iejaukšanos.

meddler 10.06.2013

Justa ir loti neadekvati apsargi burtali rupji un stulbi. Nevar salidzanat ar to pasu Cayote fly apsardzi :)

P pupsik 24.06.2013

Es arī piekrītu. Ir nācies saskarties ar Just apsargu neadekvāto uzvedību un visādām rupjībām. Tā jau pašam bāram nav ne vainas.

D dambitis12 01.07.2013

Cik nu 21gadīgam puiķelim vajag. Iedzers vel un būs problēmas. Būtu es apsargs, arī nelaistu.

I IdejuServiss 31.07.2013

Sveiki Mārīte.
Katra situācija un konflikti ar apsargiem uz ieejas ir risināms individuāli.
Ik brīvdienas klubu apmeklē tūkstošiem cilvēku un tikai retajiem ir problēmas ar iekļūšanu.
Šajā gadījumā nevaram komentēt, bet ja apsardze nelaida iekšā, tad iemesls tomēr ir arī bijis.

Ja apgalvojiet, ka no mūsu apsargiem esat guvusi miesas bojājumus, tad to varam viegli pārbaudīt ar video ieraksta atkārtotu noskatīšanos vai policijas saukšanu.

Šobrīd, tas vairāk izklausās pēc neslavas celšanas.

D dagunchy 10.08.2013

Suudīga apkalpšana, nepieklājiga, nekoretki žesti pret klientiem no barmeņu puses un protams rupja apsardze [slēpt]@

D dagunchy 10.08.2013

Nekorekta attieksme no bārmeņiem, nepieklājigi žesti un nepieklājīga apsardze [slēpt]@

M MsLesija 18.08.2014

Man bija tāda pati situācija..ar draudzeni nolēmām iet uz just, viņu ielaida, bet man apsargs paprasīja dokumentus, kamēr meklēju somā pasi(kādas 15sekundes), viņš pateica, ka esmu pārāk piedzērusies, un viņš iekšā nelaidīšot..labākais ir tas, ka viņš pat uz mani ne reizi nepaskatījās. Es saprastu, ja nespētu nostāvēt kājās vai grīļotos, bet bijām tikai nedaudz iereibušas..

B Bachelor 21.06.2016

Situacija tada,biju Just bar,esmu bijis ari agrak tur,apkalpojosa sfera galigs mesls,strada meitenes kuras vispar neko nejedz no apkalposanas,tikai purns uzskrasots un aizlikta aiz letes,par apsargiem vispar nak smiekli,tik bediga situacija ir laikam Latvija,ka saka ja maaki nomizot bananu un aiziet uz fitzaali,tu esi pienemts darba,uz apsarga sertifikatu rindas stav bomzhi un dzeraji,kas neko citu nemak,tadel nebrinos,ka tur cilveki ar zemu iq strada,tad situacija ir luk shada,biju kluba dzeru pirmo kokteili knapi biju nodzeris "putinas" ta varetu teikt,skatos uz dejotajam,pec brizha viena no kluba apnekletajam"meitene"iesita dejotajai pa dibenu,dejotaja pagriezas pret mani domadama,ka es esmu vinai pa dibenu uzsitis,nepaspeju pat saprast,kas notika,ka jau divi apsargi mani ar varu stumj ara no kluba,vispar nekadu jautajumu,galigs haos atopos ara no kluba.
Esmu zolids cilveks un gar vinu nitarajam sljuram ar celolitu uz pakalas netaisos grapstities.
Varu teikt,sliktakais klubs Riga,muzika vienigais normala,prieks,ka nav vienigais klubs Riga,vismaz reizi pusgada ejot uz kadu klubu,nebus uz JustBar meslu bedri jaiet...

J Jānis Mogitičš . 03.10.2016

Es pats esmu apsargs bet tik maz maksā ka domāju iet prom asarci,