www.sudzibas.lv Jusmas aģentūra Obmanivajut klientov

Jusmas aģentūra - Obmanivajut klientov

Dobrie ludi ne obrascsajtes v eto agenstvo za uslugami... oni berut oplatu vpered i dajut levie nomera... ((
Budte akkuratni...ne platite vpered a esli platite to potrebujte kvitanciju o plateze, chtobi mozno bilo obosnovanno napisatj zalobu v nalogovoju inspekciju!

O

J Jekaterina 24.07.2009

Ljudi, radi Boga, nikogda ne obrawajtesj v etu uzasnuju firmu, tak nazevaemuju Jusmas aģentura, po adresu Elizabetes 103, 1 etaz, 3 kabinet!!! mi s moim molodim 4elovekom, uvideli objavlenie na ss.lv o tom, 4to sdajetsja prekrasnejwaja 1-kom. kvartirka v Pljavniekah i vsego za 50 Ls, mi takie s4astlivie pozvonili makleram, nazna4ili vstre4u(17.07.09) priehali, zapltili 30 Ls, zame4atelnaja-ulib4ivaja devuwka, dala nam telefon "hozjajki" i skazala, 4tobi zvonili posle 20.00, mi tak i sdelali... v itoge nomer telefona hozjajki ne otve4al, potom vobwe bil viklju4en, 2 nr.tel. firmi tak ze... na sledujuwij denj priwlosj sjezditj ewe raz v tot ze ofis i vijasnitj situaciju... no devuwka uze bila ne takoj privetlivoj, a o4enj gruboj i nahalnoj, sev v pozu, ona skazala, 4to eto tolko nawi problemi, nomer oni hozjajki dali, vot sami i razbirajtes... mi na4ali trebovatj nawi denjgi obratno..na 4to ona na4ala oratj...pozvonila svoim druzjam, kotorie za nej priwli, vignali nas iz kabineta, zakrili ego i spokojnenjko uwli...upravi na takih urodov net...pozalujsta ne soverwajte takuju ze owibku, 4to i mi!!! budte bditelni i ne popadajtesj na krju4ek aferistov!!! i zapomnite adres ELIZABETES 103, 1 ETAZH, 3 KABINET i vsegdaaaa obhodite ego storonoj!!!

P peksis 29.07.2009

Tāds mazs kantoris: galds, dators, atvilknē pilns ar telefoniem un meitene! Biju iegājis, palasīju līguma noteikumus un tik pat ātri izgāju ārā. Varbūt kāda daļa godīguma tajā visā bija, bet es neriskēju izmest Ls 30 par kaut ko neapstiprinātu. Bez tam, arī līguma noteikumi paredz tikai informācijas sniegšanu vispārīgi par klientam interesējošu piedāvājumu. Noteikumi pilnībā izslēdz atbildību par īres cenas maiņu un citiem blakus apstākļiem. Tikai tīra informācijas sniegšana. Neviens noteikumu punkts mani nepārliecināja slēgt līgumu. Uz manu jautājumu, vai atgūšu naudu, ja saimnieks gribēs īres cenu noteikt augstāku nekā sludinājumā norādītā, atbilde bija noraidoša.
Vispār jau komentārs vairāk neitrāls. Varūt kāds kaut ko labu arī var ierakstīt.

A Ansrejs 14.08.2009

Polnaja laza!!! Nikogda ne polzujtes ih uslugami!!!

C Chu 03.09.2009

Согласна на все 100%!!!
УЖе трижды видела их объявления - супер квартира с евроремонтом за 60 или 50 лс, везде одно и тоже объявление - "срочно сдам, уежжаю за границу, ремонт делал для себя"
Как только это видите - сразу закрывайте интернет-страницу - РАЗВОД!
По телефону мне сказали что поедем смотреть квартиру, всё ок. ПРиходишь - никакой вывести на дверях, в офисе грубовая тёмноволосая женщина - не успеешь переступить порог, предлагает оформить договор о "предоставлении информационных услуг" за 30 лс.
Хоть бы их прикрыли когда-нибудь!!!

E Erika 03.09.2009

SAMIJ LU4WIJ PRIMER KONTORI PO OBMANU KLIENTOV!!

O Olya 09.09.2009

Blin, takoj lohotron!!!

Horowo, 4to mi ne popalisj :D

uvideli objavlenije na ss.lv.. vse super.. pozvonili... ponjali, 4to makler... maklera nas ne interesujut.

v objavlenii ukazan adres i etazh.. poehali po adresu.. podnjalisj na etazh.. pozvonili vo vse kvartiri na etazhe.. nikto kvartiru ne sdaet.. vijasnili, gde dverj v odnokomnotnuju kvartiru.. obowli vse etazhi..nikto ne sdaet :)) kr4 razvod polnij :)

A Aleksandrs 12.09.2009

NEKAD nevershaties pec dzivoklu ires pakalpojumiem SIA "JUSMA AGENTURA". Interneta tiek ievietots sludinajums, ka tiek izirets dzivoklis ar eiroremontu utt., tikai par 50-70 ls. Zvanot uz noradito talruni, atbild "jauka" sieviete, kura piedava atbraukt uz firmu un slegt ligumu, jo tikai tad iespejams dabut konkreta sludinajuma ipashnieka talruna numuru un citus. Nosledzot ligumu, zvaniju dzivokla saimniekam, sarunaju tikshanos, tomer norunataja laika, kad biju jau dotaja adrese, neviens (ne dzivokla saimnieks, ne agenturas parstavis) neatbild uz telefona zvaniem. Atcerieties adresi - Elizabetes 103, 1.st., 3.kab.