Jūrmalas Valsts ģimnāzija - Slikts līmenis

JVĢ ar katru gadu pasliktinās līmenis. Matemātiku māca Agnija Jaundzeme-Ruzule,kura slimīgi iedomājusies,ka kaut ko iemāca bērniem, lai gan 90% apmeklē privātskolotāju.Pirms eksāmeniem parasti ilgstoši slimo. Skolu beidzot,medicīnas kartes ir nesakārtotas,citiem pazudušas. Daži vecie skolotāji strādā ļoti atbildīgi,taču - tikai daži!

K kapsetaskaraliene 10.10.2012

Paldies dievam Agnija aizgāja uz Alternatīvo, nu un lūk lai viņiem tiek tas prieks.man personīgi tikai gadu bija pie viņas jāmācās, bet godīgi, tas ir atstājis lielu robu manās matemātiskajās spējās.

K krishs.pe 01.05.2015

Mācos Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 10. klasē sākot ar šo mācību gadu, un, godīgi, neko labu par šo iestādi nevaru teikt. Mācīšanas kvalitāte ir tālu no ģimnāzijas līmeņa un reti kurš skolotājs prot jauniešiem saprotamā valodā paskaidrot mācību vielu, līdz ar to lielākajai daļai jauniešu sekmes ir vidēji 5-6. Administrācijas attieksme pret jauniešiem, kuri ilgstoši slimo, arī nav no tām spīdošākajām - piemēram, situācijā, ja ilgstoši slimo un maija beigās atgriezies no slimības, parasti audzēkni gaida parādu (ieskaišu) kalni. Ja nepagūsti nokārtot parādus, ir jāatsēž vasarā, kur ir dotas apmēram divas nedēļas laika (pēc tam jau taču viņiem ir garais 8 nedēļu atvaļinājums), lai visu nokārtotu, nepagūsti - no skolas atskaita. Daļa skolotāju vispār neļauj apmeklēt konsultācijas skolēniem (jautājums, priekš kam vispār ir tāda lieta kā konsultācijas), kuri ilgstoši slimo (ja reiz slims un tev ir gultas režīms, tātad, slinks). Tuvākajā laikā izvērtēšu iespēju par skolas maiņu, jo pedagogu attieksme un darba stils ir bišku pa traku. Es saprastu, ja skolnieks slinkotu un neko nedarītu, bet ja viņš ilgstoši slimo, un viņam tiek liegta iespēja konsultācijās iemācīties iekavēto, tad nu... Par kādu skolotāja darba ētiku mēs varam runāt.

U uliksam 28.06.2015

Labdien, nepiekritīšu Kriša teiktajam, skola ir lieliska, un viss ko viņš šeit ir sarakstijis ir pilnīgas mulķības. Šai skolā, tev pados roku pretī un atbastis vienmēŗ, galvenais ir kāda ir tava attieksme. Mācos skolā jau no 7.klases, un esmu patiesi laimiga, ka iestājos tieši šai skolā. Sekmes ir attiecīgas jauniešu interesei pret mācībām, kādam labāk, kādam sliktāk, un ja vien jaunietis velas, tam vienmēr palīdzēs konsultācijās. Varbūt, Jūs, Krišs, esat ļoti īpašš, ja jums atteica ar konsultaciju, bet nekad, neviens skolotajs šai skolā nebija atteicis ar palīdzību mācību vielas apgūšanā, jo tomēr pēc ilgstošas slimošanas, drizāk pretēji- skolotāji skrien paši pakaļ, lai jaunietis nokārto darbus. Galvenais ir paša attieksme. Cik daudz ieguldīsi tu, tikpat un pat vairāk nāks pretī.

T tauren 29.06.2015

JVĢ ir laba skola. Kā jau komentāŗos tika minēts galvanais ir pašu attieksme pret mācībām, skolotājiem. Esmu šo skolu pabeidzis un neko sliktu nevaru teikt.

N nanana12 23.03.2016

Piekritīšu Kriša teiktajam, viss tik tiešām atbilst patiesībai, bet arī - kā ar kuru skolotāju. Daži ir tiešām ļoti adekvāti,bet daži ,,mīl,, stundas vietā pačīkstēt par to, ka apnicis strādāt, sāk uzskaitīt veselības problēmas jeb atrod daudz citas lietas, kas ir interesantākas par mācību vielu, kuru būtu jāiemāca skolēniem, un pēc tam vēl sanāk liels izbrīns par to, ka atzīmes ir tik sliktas! Tik tiešām neizpratne par to, kāpēc tad viņi vispār tur strādā.
Un konsultāciju sistēma ir briesmīga, jā, it kā nāk pretim, bet tajā pat laikā ir jau jautājums-kādu atdevi viņi atdod konsultāciju laikā, dažs labs vispār aiziet prom uz visu konsultāciju, un tu tik gaidi un gaidi + tērē savu brīvo laiku.
Vēl varu pieminēt mājas darbu daudzumu, protams, ne vienmēr ir tik traki, bet rodas iespaids, ka ģimnāzija nevis izglīto, bet tik uzdod mājas darbu kaudzes, nav redzama atdeve no dažiem skolotājiem.. tas ir diezgan skumji!
Es nebrīnīšos, ka pēc pāris gadiem JVĢ arī zaudēs savu ģimnāzijas statusu, pašreiz redzama tikai lejupslīde nevis izaugsme.

J juststop 07.04.2016

Jūs aptrakuši esat? Nepatīk skola, taču tad ejiet prom.
JVĢ ir audzinājusi un izlaidusi desmitiem un simtiem skolēnu, un katrs no tiem ir nesis augstu skolas vārdu.
Varbūt, ja ir personīgas pretenzijas, tad laiks meklēt sev "speciālo" skoliņu, ja pretenzijas jau pāriet citā līmenī.
Galu galā ģimnāzijā jau mācās pieauguši jaunieši, kas zin ko vēlas sasniegt dzīvē, nevis, kā dažš labs tērē laiku tam, lai lieku reizīti ierakstīt kādu pretīgu lietu…