www.sudzibas.lv Jūrmalas slimnīca Neprofesionāla dzemdību nodaļa Jūrmalas slimnīcā

Jūrmalas slimnīca - Neprofesionāla dzemdību nodaļa Jūrmalas slimnīcā

Esot stāvoklī man tika apstiprināts pozitīvs streptokoks, kas nozīmēja, ka, ja noiet ūdeņi vai sākas regulāras dzemdību kontrakcijas, man nekavējoties jādodas uz dzemdību namu antibiotiku ievadīšanai. 08.06. Plkst. 19 Ūdeņi nogāja un jau pēc 5 min biju ceļā uz Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļu. Sāpju nebija. Dzemdību nodaļā mani apskatīja un teica, ka tas neesot augļūdens, bet parasti izdalījumi. Izmērīja tonīšus un aizsūtīja mājās. Tā es nosēdēju mājās līdz pusnaktij, bet izdalījumi man nelika mieru. Biju pārliecināta, ka tas ir ūdens, jo straumēm tecēja pa kājām. Nolēmu braukt pārbaudīties uz Rīgas dzemdību namu. Rdn man pateica, ka protams tas ir augļūdens! Un sen jau bija jāievada antibiotikas! Sāpju joprojām nebija. Pirms dzemdībām ļoti ilgi domāju, kur labāk dzemdēt. Izdarīju izvēli par kabu Jūrmalas slimnīcai, ko ļoti nožēloju - nekompetenti darbinieki, kas apdraud pacientu veselību.

05.07.2021

P