www.sudzibas.lv Jūrmalas slimnīca Attieksme pret pacientiem

Jūrmalas slimnīca - Attieksme pret pacientiem

Ir tāda ginekoloģe Iveta Dumbrovska, strādā laikam visur kur, prakse Kuldīgā, bet arī Talsos pieņem. Drausmīgs cilvēks, pret sievieti grūtnieci izturas kā pret lopiņu, apsaukā, piesakoties uz pirmo vizīti, atsūta whats-app ziņu - jūs uz abortu?
Kā jūs ko tādu atļaujaties rakstīt, kā jums nav kauns uzbrukt sievietei? Jūs esat nekaunīga, rupja un vulgāra būtne!
Mīļās sievietes nekad nekad neejiet pie šīs ārstes, ja viņu tā var nosaukt, strādā ļoti pavirši, kad grūtniecības laikā sievai bija par mazliet par augstu cukura līmenis, (5,18) pēc analīzēm, rupjiem vārdiem pateica kad būs diabētiķe, bērns piedzims kroplis utt, arī 28 nedēļā, pavisam vienkārši aizmirsa nosūtīt uz injekciju grūtnieci kas vajadzīga ja tēvs ir pozitīvs asins grupā, bet mamma negatīva. Tā esot bijusi diezgan svarīga pote. Bet šeit laikam izkrita no galvas 🥴
Ja jūs trāpītos manā ceļā, es jūs fiksi pie vietas noliktu, sieva pēc katras vizītes atnāk mājās un raud, jo šī pretīgā Dumbrovska viņu apsaukā, utt.
Atceries to kad pasaule ir apaļa! Lai Tev veicas.
Ar cieņu grūtnieces vīrs Talsos.

25.01.2022

J