Jūrmalas slimnīca - Aprūpe

Vnk nevaru vairs sevī turēt :D Par Jūrmalas slimnīcu neko sliktu nevarēju nekad pateikt, bet vairāk nevēlos tur ne kāju spert un nevaru mierīgi noskatīties! Vnk kas tur notiek -ŠAUSMAS! Attieksme pret cilvēku vnk fenomenāla! Labi iestājās ar citu diagnozi, bet kāpēc ārsti, "gudrie dakteri" nevar ieskatīties pacienta analīzēs un ar 38 temperatūru, sastrēgumu plaušās un mežonīgi augstu CRO (147 kur norma līdz 5!!!!!!) izlaiž, lai iet mājās ārstēties pie ģimenes ārsta! Acīm redzot ir iekaisums!!! Dārgais Mažeļa kungs pat nevarēja pacelt savu pēcpusi un ieiet pie pacientes apjautāties vai kaut vai paskatīties uz viņu, un aizsūtīja kādu rezidenti/praktikanti (gribētu viņai acīs paskatīties!) kas manuprāt neko nejēdz. Tā arī neuzmeta acis ne uz analīzēm ne uz pacieti, un pat nezināja, kādi izmeklējumi veikti! Īsāk sakot jāpārdomā vai medicīna ir viņas lauciņš! Un bez maz vai jāatbrīvo gultas vieta vai jāmirst nost! Es nezināju, ka tik necilvēcīga attieksme eksistē. Un nekad neticēju, līdz nenotika! Tagad mājās, bez izraksta, nezinot kādus medikamentus deva slimnīcā, uz rokām analīžu rezultāti un rtg apraksts (paldies par to pašu) un rēķins :D Es nesaprotu, kā var tik necilvēcīgi izturēties pret cilvēku! Dažreiz mīļie ārsti padomājiet, kā Jūs jutīsities, ja Jums vai Jūsu ģimenes locekļiem tā gadīsies!?!? Cilvēcīgais faktors vispār neeksistē!?!? Liels paldies SPECIĀLISTIEM! Un esmu dzirdējusi tādus stāstus daudz!

P