www.sudzibas.lv Jūrmalas slimnīca Врачь сделала все, чтобы ничего не делать.

Jūrmalas pilsētas slimnīca - Врачь сделала все, чтобы ничего не делать.

Врачь сделала все, чтобы ничего не делать. Человек умер не получив помощи. Прошу отозваться людей, которые столкнулись с беспределом Юрмальской городской больницы, особенно реанимационного отделения (т. е. отделения интенсивной терапии). Ищу людей, которые подали в суд на доктора Ней---- е; родственников людей, скончавшихся в последний год-два в этой больнице;юристов; журналистов, которые смогли бы помочь или заинтересованных в вопросах медицины в Латвии. Давайте объединим свои силы или Вы просто сможете помочь людям своей информацией, помочь тем, кто еще будет лечиться, ведь каждый из нас может там оказаться. Если Вы не столкнулись с проблемой, возможно знаете людей кто пострадал. Пишите [slēpt]@mail.ru

A A 27.06.2009

Kas JUMS ir pret šo slimnīcu?

Man viņa izglāba dzīvību!

1 12345 29.06.2009

Izglāba dzīvību? Nav iespējams, jūsu organisms izglāba jums dzīvību, nevis ārsti izglāba dzīvību, viņi tik vien gaida, lai atbrīvot vietu slimnīcā! Klientus piegādā uzreiz uz sēru namiem!!!

P Pāvels 30.06.2009

pirmā komentāra autora uzmanību gribētos pievērst šīs web lapas nosaukumam - "sūdzības", ja šī slimnīca ir izglābusi kādu no vējbakām, tas nesamazina tās vainu citu cilvēku nāvēs. Es negribu neko pārmest slīmnicas personālam, bet pievienojos šai sūdzībai, jo pat Jūrmalas sēru namos dr. Nei...e ir pazīstama darbadevēja.

V vinni 01.07.2009

Да уж! Каждый встречал врачей хуже некуда!!!

A A 01.07.2009

Piedodiet ar šo ārstu man nav bijusi saskarsme, bet ar darkeri Lxxxxx gan, kas ir labs un iejūtīgs dakters ar Lielo burtu!

E Elina 14.07.2009

Interesants fakts par Dr Lin...ka iejutigu dakteri.Ja ir kada vaina tad vinu vienkarsi nevar atrast-nav nodala un punkts.Man ta bija, kad mana masa tur iestajas ar galvas traumu.Paldies Dievam ka pedeja bridi parvedam vinu uz Stradiniem, jo neskatoties uz "kafijas naudu" nekada arstesana nebija-vina guleja tur ka sanatorija un viss.Un vakara izradijas ka vinai tomer(!!!)ir subdurala hematoma, neskatoties ka vina sudzejas par drausmigam sapem NEVIENS un tas ir it ka reanimacijas nodala nepienaca klat, attieksme bija ka pret tarpu, kurs trauce .Nekada gadijuma es neieteicu tur atrodoties.

р Русский 14.07.2009

dr. Nei...e говорят отменно ебётся.. любит и толпой поебацца.